אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח יגואר

סיפורה של יגואר הוא ''סיפור סינדרלה''. במשך 50 שנה, היה זה סיפורו של אדם אחד שהקים את אחד ממותגי הרכב המפורסמים ביותר בעולם, מותג הידוע בסגנון, בביצועים, במסורת ובאיכות.

סדרות המוצרים

הטרנספורמציה מונחית המוצר שעברה על יגואר, מובילה את החברה לשיאי מכירות חדשים. הצגת דגמי X-TYPE ו-S-TYPE הרחיבה את מגוון מכוניות סלון העילית שלנו והעניקה לנו את סדרת המוצרים המקיפה ביותר מאז נוסדה החברה בשנת 1922.

מאז התפתחנו והפכנו מחברה לייצור סירות צד מאלומיניום לאופנועים, לאחת החברות המובילות בעולם ליצור ועיצוב מכוניות סלון יוקרתיות ומכוניות ספורט משובחות. השם יגואר מעיד על ביצועים, איכות, עידון וסגנון ולקוחותינו הם אנשים המחפשים מצוינות ודורשים אותה.

לב ליבה של פילוסופיית המוצרים שלנו הוא מחויבות איתנה להנדסה רגשית – מכוניות המשלבות טכנולוגיות היוצאות לפועל עם החמימות הייחודית שלנו ועם הלהט שלנו להעניק למכונית ולנהג ''תחושת חיים''. דוגמה מובהקת למחויבות זו היא ספינת הדגל החדשה שלנו, היגואר XJ -שהצגה במרץ 2003.

ה - XJ מהווה את הביטוי העליון של הנדסת היוקרה של מכוניות הסלון שלנו. הרחבה נוספת במבחר של יגואר התבצעה בשנת 2004, עם הצגת מערכת ההנעה המבוססת על דיזל לדגמי X-TYPE ו- X-TYPE Estate, ששניהם ראשונים מסוגם בחברת יגואר.

בשנת 2004 הושק גם מנוע דיזל ל- S-TYPE. מנוע דיזל זה בתצורת V , בנפח 2.7 עם שני מגדשי טורבו נחשב כיום למנוע הדיזל המוביל בעולם ומורכב כיום גם ב XJ .

ליגואר יש כעת סדרה של מכוניות:

Jaguar X-TYPE, Jaguar S-TYPE, XJ Series, XK Series

ביטוח יגואר
 

טופס הצעה עבור ביטוח יגואר

 

Jaguar XF

ה- XF היא מכונית ספורט הסלון של יגואר. קווי העיצוב של ה- XF נראים כמכונית קופה אולם היא מרווחת ומצויידת בתא נוסעים של מכונית סלון עם מרווח ונוחות ל-5 מבוגרים. ה- XF מגיע עם שלושה מנועים שונים: 3.0 V6 , 4.2 V8 ו- 4.2 SC V8. תיבת ההילוכים היא אוטומטית אלקטרונית בעלת 6 הילוכים עם מערכת העברת הילוכים באמצעות פקדים. נפח המנוע בדגם עם מנוע 3.0 V6 הוא 2967 סמ"ק ובדגמים עם מנוע 4.2 V8 ו- 4.2 SC V8 הוא 4196 סמ"ק.

נפח מיכל הדלק הינו 69.5 ליטר ונפח תא המטען עם מערכת ניפוח צמיגים של יגואר הינו 540 ליטר. מערכת הבטיחות כוללת כריות אוויר קדמיות וצדדיות לנהג ולנוסע קדמי, כריות אויר צדדיות מסוג וילון, מערכת ABS , מערכת EBD , מערכת CBS, נקודות עיגון למושבי ילדים מאחור, חגורות בטיחות במושבים הקדמיים והאחוריים, מערכת חישת מגע למכסה המנוע ומערכת להפחתת פגיעת "צליפת שוט" במושב הקדמי.

Jaguar XK Series

ה-XK היא מכונית ספורט עם מנוע בנזים בנפח 4.2 V8 עם 300 כוחות סוס, גיר אוטומטי 6הילוכים. ל- XK קיימים שני דגמים ה- XK 4.2 שציינו קודם לכן וה- XKR 4.2 SUPERCHARGED . לשניהם תיבת הילוכים אלקטרונית בעלת 6 היל' עם מערכת העברת הילוכים באמצעות פקדים. מערכת הבטיחות כוללת כריות אויר קדמיות וצדדיות, מערכת ABS, מערכת חישת מגע עם הולכי רגל, מערכת להפחתת "צליפת שוט" במושבים קדמיים, חגורות בטיחות, פנס בלם אחורי משולב בספוילר ומערכת להפעלה מיטבית של אמצעי הריסון.

באמצעות אתר מקיף בעלי רכב מסוג יגואר יכולים לבצע השוואת מחירי ביטוח לרכב בדרך פשוט וקלה. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה פשוט וקצר בחינם וללא התחייבות. המבטחים הפוטונציאלים יפנו אליכם באמצעות הטלפון עם ויפרטו הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם. אתם בוחרים את ההצעה המתאימה.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לטויוטה
ביטוח רכב לסוזוקי
ביטוח רכב לסיאט
ביטוח יגואר