אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח טויוטה

טויוטה היא יצרנית הרכב השניה בגודלה בעולם המייצאת ללמעלה מ-140 מדינות . מפעלי טויוטה פרוסים מסביב לכל כדור הארץ ב-26 מדינות . כמו כן טויוטה מעסיקה 246,700 עובדים מסביב לעולם. טויוטה מתקדמת אל עתיד טוב יותר תוך כדי שמירה על אחת ממטרותיה העיקריות - שמירה על כדור הארץ.

הצלחתה של טויוטה מתחילה כבר במאה ה-19 הודות לממציא יפני ששמו סאקיצ'י טויודה אשר המציא את הנול האוטומטי הראשון מסוגו בעולם בשנת 1924 . ב-1929 נקנה הפטנט על ידי יצרני מכונות לטוויה ואריגה בסכום ענק של 100,000 ליש"ט. קיאצ'ירו טויודה, בנו של סאקיצ'י, התעניין מאוד במכוניות ולאחר שהתרשם עמוקות משוק המכוניות בארה"ב ואירופה החליט שגם הוא עצמו מעוניין בייצור מכוניות.

ב-1937 הוקמה חברת טויוטה מוטור עם הון ענק של 12 מיליון יין והחלה בבניית מפעלים. המפעל הראשון הוקם בקורומו - 30 ק"מ מנגויה. קורומו עבר שינויים רבים בהמשך ולבסוף הוסב שמו לטויוטה סיטי- מפעל שייצר בשעתו 500 מכוניות נוסעים ו-1,500 משאיות בחודש. הפרוייקט הושלם וכל הייצור הועבר למפעל החדש בסוף אוקטובר 1938 .

הסביבה התעשייתית ביפן השתנתה במהירה והממשלה שמה דגש על ייצור משאיות. ב-1939 ייצרה טויוטה 11,981 כלי רכב מהם 107 מכוניות נוסעים בלבד. מקור המידע הינו אתר חברת טויוטה.

דגמי טויוטה נפוצים בישראל:

יאריס, קורולה, לנד קרוזר, אוונסיס, ראב.

טויוטה אוונסיס

הדגם המשודרג של טויוטה אוונסיס מביא עימו הבטחה לנהיגה בטוחה, אך גם עיצוב קפדני, ודגש על נוחות. הרכב מאובזר במערכת שמע ידידותית למשתמש, המאפשרת שליטה וביצוע מגוון פעולות במסך touch ייחודי.

טויוטה ורסו

מיני וואן מבית היוצר של טויוטה. הרכב מותאם לשבעה נוסעים, אם כי שני הכיסאות הנוספים מיועדים לילדים בלבד. הסטנדרט הגבוה של היצרנית האמינה מקבל ביטוי גם בדגם הטויוטה ורסו, שגם צריכת הדלק שלו נחשבת לחסכונית באופן יחסי.

השוואת מחירי ביטוח רכב טויוטה ניתן לבצע באמצעות אתר מקיף. עריכת השוואה קלה ופשוטה. מלאו טופס קשר וקבלו הצעות מ4 חברות וסוכני ביטוח. ערכו השווה ובחרו את הפוליסה המתאימה לכם. תהליך קבלת הצעת ביטוח מקיף לטויוטה הינו בחינם וללא התחייבות.

ביטוח טויוטה

 

טופס הצעה עבור ביטוח טויוטה

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לוולוו
ביטוח דאצ'יה
ביטוח רכב ליונדאי
ביטוח טויוטה