אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח יונדאי

חברת יונדאי מכוניות נוסדה בשנת 1967 עם שאיפות גדולות וחזון שנראה אז בלתי ניתן להשגה: להיות ליצרן מוביל בשוק הרכב העולמי. מחזון בלתי אפשרי להישגים חסרי תקדים, זו דרכה של יונדאי. זו ההצלחה השקטה, שצומחת וצוברת עוצמה, ללא הפסק, שנה אחר שנה. זה הכח שמניע את החידושים המהירים, הפיתוח והיוזמות, שנועדו להביא את יונדאי אל רשימת יצרני הרכב המובילים בעולם.

כדי להגשים את החזון ולהגיע למטרה, הקימה יונדאי מרכזי מחקר ופיתוח מהמתקדמים עולם, גייסה צוותי פיתוח ועיצוב מהשורה הראשונה, בנתה מפעלים מתקדמים, ורכשה ציוד חדיש ביותר לייצור והרכבה.

בכל תהליכי העבודה היא עושה שימוש בקדמת הטכנולוגיה העכשווית, ובחומרים המשובחים ביותר הקיימים היום. אם בתחילת דרכה רכשה יונדאי קווי ייצור ומנועים ממותגי רכב אחרים, כיום נמצאת יונדאי בחזית הפיתוח והטכנולוגיה. מנועים אשר פותחו על ידי החברה נמכרים כיום לחלק ממותגי הרכב המובילים בעולם.

.הצטרפות למשפחת לקוחות יונדאי הנה קבלת התחייבות לקבלת רכב איכותי, ואמין אשר ילווה במתן שירות העונה על ציפיות הלקוח לאורך זמן , תוך שמירה על איכות החיים בסביבה בה אנו חיים.

דגמי יונדאי בישראל:

יונדאי גטס, יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i25 Accent, יונדאי i30, יונדאי אקסנט, יונדאי אלנטרה, יונדאי סונטה, יונדאי טרג'ט, יונדאי קופה, יונדאי טוסון, יונדאי סנטה פה, יונדאי טראקאן,יונדאי H-1 מקור המידע הינו אתר חברת יונדאי.

יונדאי i35

הדגם יונדאי i35 הושק לאחר אפריל 2010, ומשלב מראה מושקע, יחד עם בטיחות וקדמה. מערכת הילוכים אוטומטית, ותשומת לב גם לפרטים הקטנים הביאו את יונדאי i35 להיות לאחד הרכבים הנמכרים ביותר בקטגוריה המשפחתית, עם למעלה מ7500 רכישות רק אשתקד.

מעוניין לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב יונדאי i35 או יונדאי יונדאי i30 ? באתר מקיף ניתן למלא טופס קצר ולקבל 4 הצעות לביטוח רכבך עוד היום.

ביטוח יונדאי

 

טופס הצעה עבור ביטוח יונדאי

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לסיטרואן
ביטוח רכב לסקודה
ביטוח רכב לפולקסווגן
ביטוח יונדאי