אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח סקודה

חברת סקודה הינה יצרנית צכית וותיקה שהחלה את דרכה בשנת 1895 בממלכה באוסטרו הונגרית ביצרנית אופניים. החברה עברה תהפוכות רבות והולאמה לאחר כיבוש צ'כיה במלחת העולם השניה. לאחר מהפכית הקטיפה בצכיה בדצמבר 1989 החברה הופרטה ונמכרה לתאגיד VAG.

סקודה החלה ביצור דגמים חדשים שזכו להצלחה באירופה ובישראל הם ןהציגו מחיר תחרותי. בשנת 2007 הושק דגם ה Roomste. סקודה מיובאת לישראל על ידי חברת צ'מפיון קאר ש.מ. אתר יבואן סקודה בישראל.

מחפש ביטוח רכב סקודה, אוקטביה או פביה אתה באתר הנכון! כאן באתר מקיף ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח לרכב. מלא טופס קצר וקבל 4 הצעות ביטוח רכב לסקודה.

סקודה סופרב

דגם המנהלים סקודה סופרב נחשב למוצר הדגל של היצרנית הוותיקה. רכב הבכירים הזה משלב נסיעה מרווחת לנהג וליושבי הרכב, תא מטען גדול ודלת כפולה, ובעיקר תמורה הולמת ביחס למחיר.

סקודה אוקטביה

האוקטביה מבית סקודה משלבת עיצוב אלגנטי ונוחות. המאפיינים החדשים והארגון של תא הנוסעים מדגישים את תחושת הנוחות והבטיחות. לוח המכשירים בעל תאורת ה- LED הוא בעל עיצוב אלגנטי, מאורגן ובעל משטחים רכים למגע.

האוקטביה מוצעת עם שני מנועי בנזין ושני מנועי דיזל ומגוןן תיבות הילוכים ידניות ואוטומטיות. ניתן למצוא ביניהן את תיבת ההילוכים האוטומטית DSG בעלת 7 הילוכים, שתוכננה במיוחד עבור מנוע TSI 1.8 עם 161 כ"ס.

מגוון הנפחים וההספקים של מנועי האוקטביה מכסה תחום רחב. מנועי הבנזין כוללים את מנוע MPI 1.6/ בעל 102 כ"ס ואת מנועי TSI 1.8 עם הספק של 161 כ"ס. היצע מנועי הדיזל כולל שני מנועי טורבו 1.9 ו- 2.0 ליטר עם הספקים של 105 או 140 כ"ס בהתאמה.

ביטוח סקודה
 

טופס הצעה עבור ביטוח סקודה

 
האוקטביה מצויידת בחגורות בטיחותבעלות שלוש נקודות עיגון בכל חמשת המושבים, אפשרות לכוונון חגורות הבטיחות הקדמיות, משבת מנוע (אימובילייזר) מהדור הרביעי, תאורת בטיחות בחלק הפנימי של הדלתות הקדמיות, מערכת המנתקת באופן אוטומטי את אספקת הדלק במקרה של תאונה, ורכיבי בטיחות נוספים.

סקודה פביה

הסקודה פביה שייכת לקבוצת המכוניות הקטנות בעל מרווח פנימי גם ליושבים מאחור. נפח אזור המטען מגיע ל-300 ליטר, ועל ידי קיפול המושבים האחוריים, מעניקה לך הפאביה נפח מטען של עד 1,163 ליטר.

בפביה נוכל למצוא איבזור כמו: גלגל הגה מצופה עור בעל עיצוב אלגנטי, מערכת השמע Beat או Danceומתאם 3.5 מ"מ נמצא בשידה שבין המושבים, ממש ליד בלם החנייה, מערכת בקרת האקלים האלקטרונית Climatronic ותאי אחסון ומקומות למטען. מנועי הבנזין – מנוע 1.4 16V בהספק 86 כ"ס ומנוע 16V1.6 בהספק 105 כ"ס – מצויידים בשני ממירים קטליטיים, שני חיישני למדה ומערכת EOBD לאבחון עצמי. מנועי הנזין מגיעים עם תיבת הילוכים 5 הילוכים בעלת מהלך ידית קצר והחלפות הילוכים מדוייקות.

בכל דגמי הפאביה קיימת מערכת ABS עם בלמים בעלי סיוע כוח Dual-Rate ומערכת MSR לוויסות מומנט המנוע, המעניקים עצירה בטוחה. בכל הדגמים מגיעות מערכת בקרת משיכה ASR ובנוסף מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP. ובמקרה של דליפת אוויר פתאומית או הדרגתית מאחד הצמיגים, מערכת TPM לניטור לחץ האוויר בצמיגים תספק לך התרעה מהירה.

אזורי מעיכה בשלדה הם בעלי תכנון אופטימאלי וזוכים לתמיכה של חיזוקי צד מסיביים. כריות אוויר קדמיות לנהג ולנוסע וכריות אוויר צדיות כלולות במפרט הסטנדרטי, כמו גם נקודות עיגון ISOFIX להתקנת מושבי תינוקות.

מידע נוסף אודות סקודה
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לביואיק
ביטוח רכב לBMW
ביטוח רכב לג'יפ
ביטוח סקודה