אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח ביואיק

רכבי חברת ביואיק מיובאים לישראל באמצעות חברת חברת UMI יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ. בישראל נמכרים הדגמים: רנדוו, לוצרן ולה קרוס

אודות היבואן

חברת UMI יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ הוקמה ע"י שתי יבואניות רכב ותיקות ליאו גולדברג וחברת המזרח לשיווק מכוניות, עם ענק הרכב האמריקאי GM ג'נרל מוטורוס. החברה, שהחלה פעילותה בספטמבר 1993 מייבאת, משווקת ומשרתת את דגמי ג'נרל מוטורס מארה"ב, דגמי אופל וסאאב מאירופה ודגמי איסוזו מיפן.

בשנת 1903 הקים דיויד דנבאר ביואיק את חברת ביואיק אשר יצרה לה מוניטין של חדשנות טכנולוגית. בשנת 1908 חברת ביואיק נרכשה על ידי GM ועד שנת 1940 הפכה להיות השניה גדולה בשוק האמריקאי.

רכבי ביואיק מיובאים לישראל על ידי יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ. אתר החברה לישראל מיובאים שני דגמי הפאר של ביואיק, לה קרוס ולוצרן, הם בעלי מנועי V6 ובטיחות ברמות הגבוהות ביותר. הרכבים כוללים מערכת ™Quiet Tuning של ביואיק שבאמצעות טכניקות אקוסטיות מאפשרת להנות מנסיעה שקטה. מידע נוסך ניתן למצוא בערך buick בויקיפדיה

אתר מקיף מאפשר לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לביואיק. בתהליך פשוט וקל. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה קצר ופשוט בחינם וללא התחייבות. חברות ביטוח וסוכני ביטוח יפנו אליכם עם הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם. כך תוכלו לבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות בקלות ובמהירות.

ביטוח ביואיק
 

טופס הצעה עבור ביטוח ביואיק

 

דגמי ביואיקביואיק לה קרוס

לדגם ביואיק לה קרוס אבזור פנימי עשיר, בקרת אקלים מפוצלת עם הפעלה מרחוק ומערכת שמע איכותית עם שישה או תשעה רמקולים. בנוסף, קיימת מערכת בידוד ייחודית Quiet Tuning ומנוע V6 המעניק ביצועים ייחודים. לביואיק לה קרוס קיימים שני דגמים CX ו- CXL.

בביואיק לה קרוס יש מנוע שישה צילינדרים בתצורת V, נפח מנוע 3791 סמ"', הספק מירבי (כ"ס בסל"ד) 200 ב- 5200, הנעה קדמית, ציבצ הילוכים אוטומטית 4 היל'. המשקל העצמי של הרכב הוא 1590 ק"ג, נפח תא המטען הוא 453 ל' ונפח מיכל הדלק הוא 66 ל'. צריכת הדלק בביואיק לה קרוס בנסיעה עירונית הוא 8.5 ובנסיעה בינעירונית הוא 12.75.

ביואיק לוצרן

בביואיק לוצרן יש מנוע רב עוצמה בעל פעולה שקטה, מערכות בטיחות מקיפות ומרחב פנימי מרווח ומפואר. המושבים הם מושבי עור עם כיוונון חשמלי (כולל שני זכרונות למושב הנהג ולמראות) ובקרת אקלים מפוצלת עם פתחי אוורור מאחור. בנוסף, קיימת מערכת שמע משוכללת עם בקרה מההגה ומערכת ה- Quiet Tuning הייחודית של ביואיק הכולל זכוכית רבודה בשמשה הקדמית וגם בחלונות הצד.

לביואיק לוצרן יש שני דגמים CXL ו –CXL+ .המנוע בעל שישה צילינדרים בתצורת V, ההספק המירבי (כ"ס בסל"ד) הוא 227 ב- 5200. ההנעה הינה קדמית , תיבת ההילוכים אוטומטית 4 היל' ובעלת מערכת בקרת משיכה. המשקל העצמי של הרכב הוא 1800 ק"ג, נפח תא המטען הוא 481 ל' ונפח מיכל הדלק הוא 70 ל'. בנוסף, צריכת הדלק בנסיעה עירונית היא 8.07 ובנסיעה בינעירונית 11.9.

 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לסקודה
ביטוח רכב לפולקסווגן
ביטוח רכב לפורד
ביטוח ביואיק