אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח פולקסווגן

רכבי חברת פולקסווגן מיובאים לישראל באמצעות חברת חברת צ`מפיון מוטורס.

אודות היבואן

חברת צ`מפיון מוטורס, הוקמה בשנת 1964 כיבואנית של קבוצת פולקסוואגן העולמית בישראל.כיום, אחראית החברה על היבוא והמכירה של ארבעה מותגים מובילים בקבוצת פולקסוואגן העולמית:פולקסווגן, AUDI , סקודה וסיאט.

בנוסף לאולמות התצוגה של צ`מפיון מוטורס, הפרוסים בכל רחבי הארץ, מעמידה החברה לרשות לקוחותיה 40 מוסכים מורשים, המעניקים ללקוחותיה את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר. קבוצת פולקסוואגן העולמית, מחזיקה בבעלותה את מותגי הרכב המובילים בעולם: פולקסוואגן, אודי, סיאט, סקודה, בנטלי, למבורגיני, בוגאטי ורולס רויס. מקור המידע הינו אתר חברת פולקסווגן.

מחפשים ביטוח לרכב פולקסווגן?

באמצעות אתר מקיף אתם מוזמנים לערוך השוואת מחירי ביטוח פולקסווגן בדרך פשוטה וקלה. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס בקשת הצעה לביטוח רכב . 4 מבטחים פוטונציאלים יפנו אליכם באמצעות הטלפון עם הצעות עבור ביטוח רכב המתאימה לכם. קבלו הצעה בחינם וללא התחייבות עבור ביטוח רכב פולקסווגן עוד היום!

ביטוח פולקסווגן

להלן מידע אודות דגמי פולקסווגן

פולקסווגן גולף

מכונית משפחתית איכותית עם סטטוס גבווה. כיאה לפולקסווגן, מדובר במכונית פשוטה למראה, אך עמידה, מאובזרת ונוחה. פולקסווגן גולף, ידידותית לסביבה, עמידה במבחני ריסוק. לדם זה מוצעים מספר מנועים רב. מדובר במכונית חסכנית בדלק, מתקדמץ טכנולוגית עם מערכת ניווט וחישוב דרך פנימית, מראות חשמליות ואבזורים מתקדמים נוספים. זו הגרסה השישית של דגם זה.

סיטרואן C4 פיקאסו

מיני ואן שהגיעה ארצה כבר בשנת 2007. מותאמת לחמישה או שבעה נוסעים. הנסיעה בסיטרואן C4 פיקאסו מתאפיינת בבטיחות מופתית, ומשרה תחושה רגועה ונינוחה. מכונית בעלת מערכת הילוכים רובוטית, ומנוע טורבו חסכוני. זכתה לשבחים בעניין עיצובה הנאה, ועולה על שאר המיניוואנים המיובאים לאחרונה בקטגוריה זו.

פולקסווגן פולו

מכונית סופרמיני איכותית, יפה ובעלת סטטוס. עיצובה החיצוני נעים, והעיצוב הפנימי נוח ואיכותי. בפולקסווגן פולו משולבים אבזורים טכנולוגים רבים ומתקדמים. פולקסווגן פולו בעלת מנוע 1.2 טורבו בנזין, מנוע חזק מאוד ואיכותי. על אף שדגם זה יוצר במחצית שנות השבעים, הגלוגול החמישי של הפולו הוא מתקדם טכנולוגית, מותאם לשמירה על סביבה ירוקה וחסכוני מאוד בדלק.

פולקסווגן פאסאט

מכונית מנהלים, גדולה, איכותית, יוקרתית, חזקה ובעלת ביצועי מנוע טובים מאוד. פולקסווגן פאסאט נחשבת למכונית המנהלים האיכותית ביותר. היא מאובזרת בשלל מערכות טגנולוגיות מתקדמות כגון מערכת התראת עייפות, מערכת שמע בעלת מסך מגע איכותי, מערכת חנייה אוטומטית ושידרוגים נוספים וחוויתיים. פאסאט קיבלה 5 כוכבים במבחני ריסוק, הינה ידידותית לסביבה באופן יחסי ובעלת יוקרה, הנושאת בגאווה את השם של פולקסוואגן.

פולקסווגן ג'טה

מכונית משפחתית, איכותית, מהודרת, נוחה ובטוחה. שילוב של דגם הפאסאט ודגם הגולף. פולקסווגן ג'טה שומרת על היוקרתיות שמשדרות מכוניות פולקסווגן. מבחר המנועים המוצעים לדגם זה מאופיינים בנהיגה שקטה, חזקה וטובה. כמו ליתר הדגמים גם פולקסווגן ג'טה מאופיינת בשכלולים טכנולוגיים רבים.

פולקסווגן טוארג

רכב שטח יוקרתי ואיכותי, יפה וחזק. פולקסווגן טובה מאוד גם על הכביש. המכונית בעלת מערכות טכנולוגיות מתקדמות רבות. זהו רכב חזק, בטיחותי, בעל יכולת טובה בשטח ויכולת טובה על בכביש. מדובר בדגם מרווח, נוח ונעים להסעת נוסעים.

פולקסווגן טיגואן

מכונית שטח ופנאי בינונית. חזקה, בעלת מערכת בקרת ירידה במורד וטכנולוגיות מתקדמות נוספות. מנע טורבו בנזין בנפח של 1,984 סמ"ק. פולקסווגן טיגואן מתפקד יפה בתנאי שטח ובכבישים. מדובר בג'יפון מאובזר, יוקרתי ונעים לנסיעה בכל תנאי דרך.

 

טופס הצעה עבור ביטוח פולקסווגן

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לדודג'
ביטוח רכב לדייהטסו
ביטוח רכב להונדה
ביטוח רכב לפולקסוואגן