אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח דייהטסו

דייהטסו היום, יותר מתמיד מתמחה בייצור מכוניות קומפקטיות קטנות. המותג דייהטסו בישראל נהנה מהצלחה מסורתית וזאת על בסיס האמינות והנאמנות שרוכש קהל קוני דייהטסו למותג.

כיום דייהטסו היא חטיבת ייצור המכוניות הקטנות ב"טיוטה" ומכאן נגזרות כל פילוסופיות השיווק, העיצוב והייצור של המכוניות.

בדייהטסו מאמינים כי המכוניות הקטנות הן גדולות בכל המובנים: באבזור, בנוחות, בביצועים ובבטיחות.לעומת זאת, היתרונות של הקטנות לא קיימות בגדולות צריכת דלק חסכונית, חניה ותמרון בעיר ובפקקיה.

בישראל נמכרים הדגמים:

סיריון, מאטריה וטריוס מקור המידע הינו אתר חברת דייהטסו.

באמצעות אתר מקיף בעלי רכב מסוג דייהטסו יכולים לערוך השוואת מחירי ביטוח דייהטסו בדרך פשוט וקלה. מלאו טופס הצעה קצר ופשוט בחינם וללא התחייבות. הפרטים יועברו לחברות ביטוח וסוכני ביטוח אלה יפנו אליכם באמצעות הטלפון ויפרטו את הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם.

דגמי דייהטסודייהטסו מאטריה

המטריה היא משפחתית מולטי פונקציונאלית. המנוע הינו 1.5 עם 105 כ"ס וגיר אוטומטי 4 מהירויות. מספר המושבים הוא 5 וההנעה היא הנעה קידמית. כמו כן המשקל העצמי של המאטריה הוא 1035 ק"ג, סוג המנוע הוא הזרקת בנזין. ההספק המירבי סל"ד/כ"ס הוא 105/6000, גודל המיכל הוא 40 ל' ותצרוכת הדלק ממוצע בתנאי מעבדה היא (ק"מ/ליטר)היא 13.3.

ביטוח רכב דייהטסו
 

טופס הצעה עבור ביטוח דייהטסו

 
מערכת הבטיחות כוללת מוט הגה קורס בתאונה, 4 כריות אויר, כרית אויר לנוסע עם ניטרול באמצעות מפתח, כיוון גובה חגורות בטיחות, מערכת ABS ארבעה ערוצים, קורות חזוק בדלתות ועוד.

דייהטסו טריוס

הטריוס הינו ג'יפ עירוני שמשלב עיצוב חדשני עם נוחות. הדגם הינו 1.5L בעל תיבת הילוכים אוטומטית 4 היל' ומספר המושבים הוא 5. המשקל העצמי הוא 1170 ק"ג, סוג המנוע הינו הזרקת בנזין, המיכל בעל 50 ליטר ותצרוכת הדלק הממוצע שנבדק בתנאי מעבדה (ק"מ/ליטר) היא 12.3.

מערכת הבטיחות כוללת: מוט הגה קורס בתאונה, 4 כריות אוויר, חגורות בטיחות עם קדם מותחן, כיוון גובה חגורות בטיחות, קורות חיזוק בדלתות, פנס ערפל קדמיים, מערכת ABS ארבעה ערוצים, התראות צליליות, נורות אזהרה לדלתות פתוחות, מגבים עם מהירות משתנה, נעילת בטיחות לילדים מאחור ונעילת דיפרנציאל מרכזי.

דייהטסו סיריון

סיריון 1300 היא קומפקטית עם מנוע זריז ,גיר אוטומטי ומרחב פנימי. הדגם הוא CX עם מערכת הנעה אוטומטית, 4 הילוכים ו- 5 מקומות ישיבה. המשקל העצמי הוא 955 ק"ג, נפח המנוע הוא 1298 סמ"ק, ההספק המירבי הוא 6000 סל"ד/87 כ"ס, קיבלות מיכל הדלק היא 40 ליטר ותצרוכת דלק ממוצע היא 6.4 ל- 100 ק"מ.

מערכת הבטיחות כוללת 4 כריות אוויר, מערכת ABS רבעה ערוצים, EBD - לחלוקת כח בלימה, מוט הגה קורס בתאונה, חגורת בטיחות עם קדם מותחן, קורות חזוק בדלתות, נעילת בטיחות לילדים בדלתות אחוריות, פנסי הלוגן קידמיים, פנס ערפל אחורי, נורות אזהרה לדלתות פתוחות, התראות צליליות, מגבים עם מהירות משתנה ופגושים סופגי אנרגיה.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרנים נוספים
ביטוח רכב לאופל
ביטוח רכב לאיסוזו
ביטוח רכב לאלפא רומיאו
ביטוח דייהטסו