אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח אופל

רכבי חברת אופל מיובאים לישראל באמצעות חברת חברת UMI יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ. בישראל נמכרים הדגמים: קורסה אסטרה ווקטרה.

אודות היבואן

חברת UMI יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ הוקמה ע"י שתי יבואניות רכב ותיקות ליאו גולדברג וחברת המזרח לשיווק מכוניות, עם ענק הרכב האמריקאי GM ג'נרל מוטורוס. החברה, שהחלה פעילותה בספטמבר 1993 מייבאת , משווקת ומשרתת את דגמי ג'נרל מוטורס מארה"ב, דגמי אופל וסאאב מאירופה ודגמי איסוזו מיפן.

באמצעות אתר מקיף ניתן לערוך השוואת מחירים לפוליסת ביטוח רכב אופל קורסה ודגמים נוספים בתהליך קצר ופשוט. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה בחינם וללא התחייבות. חברות ביטוח וסוכני ביטוח יפנו אליכם עם הצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם. אתם משווים ובוחרים את הפוליסה המתאימה לכם.

ביטוח אופל

דגמי אופל

אופל קורסה

לאופל קורסה יש שני דגמים, דגם בעל 3 דלתות ודגם בעל 5 דלתות. לקורסהיש חבילת בטיחות הכוללת: ABS, מערכת בקרת יציבות, מערכת בקרת בלימה,מערכת בקרת משיכה ומערכת חדשנית לחלוקה אלקטרונית של עומסי הבלימה. לאופל קורסה יש מספר פונקציות ייחודיות כמו: חלון גג פנורמי ,חיבור לאייפוד, מערכת ניווט ומנשא אינטגרלי המותקן בפגוש האחורי ומאפשר נשיאת שני זוגות אופניים.

לאופל קורסה דגם 5 דלתות יש נפח מנוע של 1364 סמ"ק, סוג מנוע בנזין. ההנעה היא קדמית ותיבת ההילוכים היא אוטומטית 4 היל'. המשקל העמי של הרכב הוא 1145 ק"ג, נפח תא המטען הוא 285-1100 ל' והמהירות המרבית היא 166 קמ"ש.

אופל אסטרה

האופל אסטרה מעוצבת בסגנון אלגנטי וספורטיבי. לרכב זה יש מנוע 18 ליטר חדשני וחסכוני המספק 140 כ"ס. מומנט מירבי של 1785 קג"מ ב- 3800 סל"ד.

 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב לאופל

 
כל זה מעניק לאופל אסטרה כוח עדיף בעליות תלולות, עקיפות מהירות ויכולת תגובה מהירות בפניות חדות. לאופל אסטרה יש תיבת הילוכים אוטומטית, בעלת 4 מהירויות עם מוד ספורט, מערכת CBC מתקדמת לבקרת יציבות אלקטרונית ומערכת בקרת שיוט המעניקות לרכב שליטה מירבית ואחיזת כביש. האופל אסטרה מצויידת בחבילת בטיחות הכוללת שש כריות אויר, כרית נוסע חכמה, מערכת בקרת יציבות ESP, ארבעה בלמי דיסק ומערכת ABS.

אופל וקטרה

האופל וקטרה הינו רכב משפחתי בעל תא נוסעים גדול ואיכותי ו- 4 דלתות. הרכב בעל מנוע של 2.2, נפח המנוע הינו 2198 סמ"ק וסוג המנוע הוא בנזין. ההספק/סל"ד הוא 5800/147 ,ההנעה היא קדמית ותיבת ההילוכים היא אוטומטית- טיפטרוניק 5 היל'. המשקל העצמי של הרכב הוא 1435 ק"ג, נפח תא המטען הוא 500-1050 ל' והמהירות המירבית מגיעה ל – 240 קמ"ש.

אופל אינסגניה

בשנת 2008 נבחרה מכונית אופל אינסיגניה ל"מכונית השנה" של אירופה. האינסיניה הינה מכונית משפחתית נוחה ומרווחת. לאופל אינסיניה 3 דגמים: 4 דלתות, 5 דלתות וsport tourer . לאופל אינסיגניה מנוע 1,998 סמ"ק, מושב נהג מתכוונן חשמלית , 5 כוכבי בטיחות במבחן ריסוק Euro NCAP .האינסיגניה מגיעה למהירות מירבית של כ-240 קמ"ש. לאופל אינסגניה עיצוב חזותי מרשים.

אופל מריבה

אופל מריבה, מיניואן קומפאקטית, ייחודית, יפה, מרווחת ונוחה. אופל מריבה זכתה בפרס הגולדן סטרינג וייל לשנת 2010. מדובר בדגם חדש ומרהיב שמתחיל להיראות על הכבישים בארץ. אופל מריבה מתאפיינת בעיצוב חדשני של מבנה המכונית כאשר דלתות תא הנוסעים נפתחות בזוית של כ-84 מעלות, כלומר, בזווית הפוכה לפתיחת דלתות תא הנהג. אופל מריבה מרהיבה בעיצוב. פנימי וחיצוני. זו הגרסא השנייה במספר של אופל מריבה.

אופל אדם

Text

אופל זפירה

Text

אופל מוקה

Text

אופל קסקדה

Text

 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לטויוטה
ביטוח רכב ליגואר
ביטוח רכב ליונדאי
ביטוח אופל