אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח סיאט

רכבי חברת סיאט מיובאים לישראל באמצעות חברת חברת צ`מפיון מוטורס.

חברת צ`מפיון מוטורס, הוקמה בשנת 1964 כיבואנית של קבוצת פולקסוואגן העולמית בישראל.כיום, אחראית החברה על היבוא והמכירה של ארבעה מותגים מובילים בקבוצת פולקסוואגן העולמית: פולקסוואגן, AUDI, סקודה וסיאט.

בנוסף לאולמות התצוגה של צ`מפיון מוטורס, הפרוסים בכל רחבי הארץ, מעמידה החברה לרשות לקוחותיה 40 מוסכים מורשים, המעניקים ללקוחותיה את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר. קבוצת פולקסוואגן העולמית, מחזיקה בבעלותה את מותגי הרכב המובילים בעולם: פולקסוואגן, אודי, סיאט, סקודה, בנטלי, למבורגיני, בוגאטי ורולס רויס. מקור המידע הינו אתר צ'מפיון מוטורס.

מעוניין לערוך השוואת מחירי פוליסת ביטוח רכב סיאט או ביטוח מקיף סיאט איביזה. כל שעליך לעשות על מנת לקבל 4 הצעות מותאמות לרכב שלך הוא למלא טופס הצעת ביטוח רכב קצר. הטופס מועבר לחברות אשר עונות למאפיינים שלך ואלה יצרו עימך קשר טלפוני.

סיאט איביזה

האיביזה מגיע עם מנוע 1.4 85 כ"ס ידני ו- 1.6 105 כ"ס DSG. תיבת ההילוכיםבדגם 1.4 85 כ"ס ידני היא ידנית 5 היל' וב- 1.6 105 כ"ס DSG היא אוטומטית 7 היל'. נפח תא המטען הוא 292 ליטר וקיבולת הדלק היא 45 ליטר.

מערכת הבטיחות באיביזה כוללת מערכת ESP, מערכת ABS, מערכת TCS, מערכת BAS, מערכת EBA, זוג כריות אויר קדמיות ימניות, זוג כריות אויר דיות לנהג ולנוסע, משענות ראש קדמיות ואחוריות, בלמי דיסק קדמיים מאווררים, בלמי דיסק אחוריים, 3 חגורות בטיחות אחוריות, תזכורת לחגירת חגורות בטיחות, עוגני ISOFIX והכנה לרצועות עיגון עליונות במושבים האחוריים הקיצוניים, נעילת ביטחון לילדים מאחור, פנסי ערפל קדמיים עם תפקוד סיוע בפניה, חיישני לחץ אוויר בצמיגים ומערכת HILL HOLD.

ביטוח סיאט
 

טופס הצעה עבור ביטוח סיאט

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לאאודי
ביטוח רכב לאוטוביאנקי
ביטוח רכב לאולדסמוביל
ביטוח סיאט