אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח פיג'ו

רכבי חברת פיג'ו נימכרים בישראל באמצעות חברת דוד לובינסקי בע"מ יבואנים של מכוניות פיג'ו וסיטרואן בישראל. החברה נוסדה בשנת 1936 כיבואנית רכבי פיג'ו. מקור המידע הינו אתר חברת פיג'ו.

באמצעות אתר מקיף בעלי רכב מסוג פיג'ו מוזמנים לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב. ביטוח פיג'ו ניתן לעשות במגוון דרכים. הדרך הפשוט והקלה הינה באמצעות מילוי טופס הצעה קצר ופשוט בחינם וללא התחייבות. הפרטים יועברו לחברות ביטוח וסוכני ביטוח אלה יפנו אליכם באמצעות הטלפון עם הצעת ביטוח רכב לפיז'ו.

להלן מידע אודות דגמי פיג'ו


5008 פיג'ו

מתאים לחמישה או שבעה נוסעים, אך על חשבון תא המטען. מיניוואן פיג'ו 5008 מאובזר במנוע חזק וחסכוני, ומתחרה ישיר של סיטרואן C4 הצרפתייה אף היא, בקטגוריה זו. בדגש על רמת ביצועים טובים על הכביש, בטיחות וחסכון בדלק נחשבת לרכב ראוי בהחלט.

פיג'ו 107

פיג'ו 107 משלב נוחות ואלגנטיות עם עיצוב צעיר. פיג'ו 107 בעל 5 דלתות עם מנוע 1.0 ל', נפח המנוע הוא 998 סמ"ק ותיבת ההילוכים היא אלקטרונית עם 5 הילוכים קדמיים. מיכל הדלק הינו 35 ליטר ונפח תא המטען כאשר מושבים אחוריים במצב רגיל הוא 139 ליטר.

ב- 107 קיימת מערכת ABS למניעת נעילת הגלגלים, מערכת EBD לחלוקת בלימה אלקטרונית, מערכת Cornering Stability Control לשמירה על היציבות בבלימה בזמן פניה, מפתח אלקטרוני ומערכת ESP לבקרת יציבות אלקטרונית. כמו כן קיימות זוג כריות אוויר לנהג ולנוסע, זוג אוויר צידיות. זוג כריות אוויר מסוג וילון לשניהצדדים, ניטרול כרית אויר ועוד.

ביטוח פיג'ו
 

טופס הצעה עבור ביטוח פיג'ו

 

פיגו 207

פיג'ו 207 הינו מודל המשך לפיג'ו 206 המשלב אסתטיקה, אישיות וטכנולוגיה מתקדמת. לפיג'ו 207 יש חמישה דגמים: URBAN, TRENDY, SPORT, GR ו- GTI. לכל דגם יש נתונים שונים כמו נפח מנוע, תיבת הילוכים וכו'. לפיג'ו 207 יש מערכת ESP למעט לדגם URBAN, מערכת ABS, מערכת ASR , מערכת EBD, מפתח אלקטרוני, מנעול ברמת הגנה גבוהה למניעת פריצה והדלקה אוטומטית של אורת אזהרה בזמן בלימת חירום.

פיג'ו 308

לפיג'ו 308 3 דגמים: דגם 1.6 ל' עם תיבת הילוכים אוטומטית 4 היל', דגם 1.6 ל' עם תיבת הילוכים ידנית 5 היל' ודגם 1.6 ל' עם תיבת הילוכים אוטומטית 4 היל'. נפח המנוע בכל הדגמים הוא 1598 סמ"ק, מיכל הדלק הוא 60 ל' ונפח תא המטען כאשר מושבים אחוריים במצב רגיל הוא 430 ליטר. ב- 308 קיימת מערכת ESP, מערכת ABS , מערכת BAS, מערכת ASR, מערכת EBD ומערכת Dynamic Stability Control לשמירה על מסלול הפניה.

פיג'ו 508

דגם משופר לפיג'ו 407, מדובר במכונית מרשימה, גדולה מאוד כמעט 4.8 מטרים. נכללת בקטגורית המשפחתיות הגדולות ואף הקטגוריית המנהלים. פיג'ו 508, יפה, נוחה, נעימה ומרווחת. ל508 טכנולוגיה מתקדמת הכוללת בקרת מזג אוויר, כניסה ללא מפתח, בלם חניה חשמלי ועוד. לפיג'ו 508 פליטת מזהמים נמוכה מאוד והיא ידידותית לסביבה.

פיג'ו 407

משפחתית גדולה מבית פיג'ו. פיג'ו 407, מאופיינת בעיצוב יפה מבחוץ ומעיצוב ותחושה נעימה בחלקו הפנימי של הרכב. למכונית זו נפח תא מטען גדול של 432 ליטרים, מנוע בנזין בנפח של כ1997 סמ"ק. זו מכונית בטיחותית אשר קיבלה 5 כוכבים במבחני ריסוק. ל407 מוצעים 3 דגמי מנוע הנעים בין 2.0 ליטרים ל 3.0 ליטרים.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לפיאט
ביטוח רכב לקאיה
ביטוח רכב לרנו
ביטוח פיג'ו