אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב משומש

במאמר זה נסביר איזה ביטוח רכב יש לרכוש לרכב משומש. האם עלינו לרכוש פוליסה רגילה אצל חברות ביטוח או סוכני ביטוח, או שחברת הליסינג וההשכרה מטפלת בביטוח? ביטוח רכב משומש ניתן לרכוש באמצעות חברת ליסינג או חברה השכרה.

מהיכן הרכבים מגיעים?

הרכבים הינם רכבי ליסינג אשר סיימו את תקופת הליסינג בת כשלוש שנים ועכשיו מנסות למכור את הרכבים המשומשים לקונה פרטי. ביחד עם רכבי הליסינג מצטרפים לשוק הרכב המשומש גם רכבים שמקורם בחברות השכרה. השכרת רכב ניתן לעשות עד לרכב שגילו אינו עולה על שלוש שנים מעבר לגיל זה חברות ההשכרה מחדשות את צי הרכב שלהם ורוכשות רכבים חדשים עבור השכרת רכב מזדמנת .

הטבות

- בקניית רכב מחברה גדולה ניתן לקבל הלוואה או לפרוס את המחיר לתשלומים חודשיים. חלק מהחברות יעניקו ביטוח רכב מתנה ושוברי דלק. כמובן שיש הבדל בין חברות הליסינג השונות ולכן חשוב לערוך השוואת ביטוח רכב בטרם תחליטו היכן לשכור רכב. גם אם מדובר בהטבה, מומלץ לדעת מה השווי האמיתי שלה והאם היא משתלמת.

איך אנו מסייעים לך לרכוש רכב משומש?

אנחנו עושים בשבילך? לאחר שמתלא טופס פשוט וקשר בחינם וללא כל התחייבות, אנו מעבירים את הפרטים לחברות ליסינג / השכרה החברות יוצרות עמך קשר טלפונים ומציעים לך לרכוש רכב משומש בהתאם להדגרותך.

קניית רכב משומש

יכולה להיות משימה מאוד קשה ומתסכלת. ומצד שני זהי החלטה כלכלית מאוד מבונה. שוק הרכבים המשומשים מוצף היום ברכבים, השוק מוצף ברכבים משומשים בני שלוש שנים. כתוצאה מהמבחר העצום מחיר הרכב המשומש יורד

ביטוח רכב משומש
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
 
חברות השכרת רכב
השכרת רכב
ביטוח רכב משומש