אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

היכן ניתן לרכוש ביטוח צד ג לרכב

במאמר זה נסביר היכן ניתן לרכוש ביטוח צד ג לרכב, אלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה וכיצד מחשים את גובה הפרמיה. ביטוח צד ג משמש כביטוח רכב משלים לפוליסת ביטוח חובה – בעוד ביטוח חובה מעניק כיסוי רק עבור פגיעות פיזיות, ביטוח צד ג מכסה כל נזק שיגרם לרכב או לרכוש צד שלישי ע"י הנהג המבוטח.

מרבית הנהגים רוכשים ביטוח צד ג במשולב עם ביטוח חובה, כיוון שרכישת פוליסה כפולה מזכה אצל רוב חברות הביטוח בהנחה מסוייימת. מדובר בביטוח חשוב במיוחד, המטיב הן עם המבוטח והן עם יתר הנהגים בכביש, ולכן רוב בעלי הרכב בישראל דואגים לרכוש ביטוח זה. במקרה שגרמנו נזק לרכב או לרכוש הסביבה ואין ברשתותנו ביטוח צד ג, נאלץ לשלם מכיסנו את עלות הנזקים.

היכן ניתן לרכוש ביטוח צד ג לרכב?

קיימים מספר מקומות בהם ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג, כאשר לכל מקום חסרונות ויתרונות משלו. אנו נציין כעת מספר אפשרויות עם דגש על ההבדלים השונים:

חברות ביטוח ישירות

– מאפשרות לרכוש פוליסות ביטוח צד ג באופן טלפוני באמצעות נציג שירות. כל חברת ביטוח מוכרת את הפוליסות שלה בלבד. כמו כן, חלק מחברות הביטוח הישירות מאפשרות לרכוש ביטוח צד ג באופן מקוון באמצעות אתר האינטרנט שלהן.

יתרון – רוב חברות הביטוח הישירות יכולות להציע הנחות והטבות על הפרמיה כיוון שהן מוותרות מראש על עלמלת הסוכן. חסרון – אין יחס אישי, לעיתים קרובות מעבירים אתכם מנציג שירות אחד לשני, כאשר מדובר בטלפנים ולא באנשי מקצוע מוסמכים.

השוואת מחירי ביטוח צד ג
 

טופס הצעה עבור ביטוח צד ג

 

סוכני ביטוח

– מאפשרים לרכוש פוליסות ביטוח צד ג של חברות שונות, כך שניתן לערוך השוואה בין מספר פוליסות שונות במקום אחד, וכך לחסוך זמן וכסף. יתרון – סוכן הביטוח ילווה אתכם ויעניק שירות וייעוץ בעת רכישת הפוליסה ולאורך כל תקופת הביטוח. במקרה הצורך, סוכן הביטוח יתבע עבורכם את חברת הביטוח וכמובן שמדובר ביתרון גדול כיוון שהוא מכיר אתכם יותר טוב מכל נציג שירות אקראי בחברת ביטוח ישירה. חסרון – רכישת הפוליסה נעשת לרוב במשרד סוכנות הביטוח, ולשם כך יש לתאם פגישה ולהגיע למשרד הסוכן. בנוסף, סוכני הביטוח לוקחים עמלה עבור השירות והייעוץ המקצועי שהם מעניקים, כך שמדובר בדר"כ בפוליסות מעט יקרות.

קיימת תחרות ערה בענף ביטוח הרכב, ולכן חשוב שתשאלו את עצמכם היכן ניתן לרכוש ביטוח צד ג לרכב – בכדי שתוכלו לרכוש את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. זכרו לערוך השוואה מקיפה בין חברות ביטוח וסוכני ביטוח, ובדקו לא רק את גובה הפרמיה אלא גם את התנאים והכיסויים הניתנים במסגרתה.

אחת הדרכים המומלצות לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב היא באמצעות האינטרנט, אשר מאפשר לכם גישה נוחה לכל האינפורמציה הרלוונטית עבורכם, בכל זמן ומכל מקום. בנוס, קיימים אתרים רבים אשר מאפשרים לכם לקבל 4 הצעות מחיר טלפוניות עבור ביטוח צד ג לרכב, בחינם וללא כל התחייבות מצדכם. מלאו טופס קצר ונציגי החברות המבטחות ייצרו עמכם קשר עוד היום עם תשובה לשאלתכם - היכן ניתן לרכוש ביטוח צד ג לרכב.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח נהג חדש
ביטוח ישיר
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח צד ג
חדשות ביטוח צד ג
ביטוח רכב אינדקס יצרנים
 
ביטוח צד ג - השתתפות
דמי השתתפות עצמית הם סכום כסף שנקבע מראש בעת רכישת ביטוח צד ג ואשר אותו עלינו לשלם בעת מימוש הפוליסה.
במקרים מסויימים ניתן לייקר את דמי ההשתתפות העצמית במטרה להוזיל את הפרמיה, אך אופציה זו מתאימה בעיקר לנהגים ותיקים ללא היסטוריה קודמת של תביעות.
ביטוח צד ג