אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח ג'יפ

קבלו הצעות עבור ביטוח ג'יפ בשלושה צעדים קצרים
השוו הצעות ביטוח לג'יפ - ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה

ביטוח גיפ מלאו טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח גיפ השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח גיפ הפרטים יועברו ל-4 חברות וסוכנויות ביטוח, אשר יחזרו אליכם עם הצעות עבור ביטוח ג'יפ ביטוח גיפ מלאו טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח גיפ כל שנותר לכם, הוא לבחור מבין ההצעות שתקבלו, את זו המשתלמת לכם ביותר. ביטוח גיפ השוו עלויות וכיסוים בין סוכני הביטוח השונים
ביטוח גיפ איחוד ישיר - ביטוח גיפ
רוזין - ביטוח גיפ
שירביט - ביטוח גיפ
מיקא - ביטוח גיפ
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח ג'יפ

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח רכב הינה בחינם וללא כל התחייבות.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח ג'יפ?

בחר את הביטוח הרצוי האפשרויות הן: ביטוח רכב, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה וביטוח אופנוע. מלא את פרטיך בטופס ההצעה בצורה ברורה ונכונה. פרטיך ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את הצעת ביטוח מותאמת עבורך.
 
הגדרות ביטוח ג'יפ - לפני רכישת ביטוח רכב כדאי להבין את המושגים

ביטוח רכב

- זהו הכיסוי הנפוץ ביותר אותו אנו מחדשים כל שנה, עבור כיסוי זה נוח מאוד לבצע השוואת מחירים לכן באתר מקיף תוכל להשאיר את פרטיך ולקבל הצעה מארבע מבטחים מובילים. כל שנותר לך לעשות הינו להשוואת את מהות ותכולת הכיסוי.

ביטוח מקיף

- כיסוי עבור נזק לרכבו של המבוטח כתוצאה מהתנגשות, התהפכות, אש, ברק, התפוצצות, התלקחות, כל נזק שארע תוך כדי גניבה ובעת ניסיון לגניבה, שטפון, סערה ומעשה זדון שלא נעשה בידי המבוטח או מטעמו. ובנוסף כולל

ביטוח צד ג'

- כיסוי עבור נזק לרכוש לצד השלישי שנגרם תוך משימוש ברכב מנועי. החברה המבטחת תשלם את הסכומים שהמבוטח יהיה חייב לצד הניזוק עד לגבול האחריות הנקוב בפוליסה.

ביטוח חובה

- כיסוי כנגד נזקי גוף בלבד, כתוצאה משימוש ברכב מנועי. שוואת מחירי ביטוח חובה הינה הכרחית. הקיף הכיסוי שווה בכל חברות הביטוח ולכן פרמטר המחיר הינו גורם משווה. עריכת השוואה ניתן לבצע במחשבון פיננסי אשר נוצר ע"י משרד האוצר.

נוסח פוליסת ביטוח רכב

- מבוססות על נוסח פוליסת ביטוח רכב תקנית שמופיעה בתקנות המפקח על הביטוח. חברת הביטוח רשאית לשנות את נוסח הפוליסה התקנית אך ורק לטובת המבוטח. עם זאת, יש לשים לב ולהשוות נושאים כגון: גובה ההשתתפות העצמית אותה יש לשלם במקרה של תביעה, האם בפוליסה קיים שירות של רכב חלופי, שירות גרירת רכב וביטוח שמשות.
 
הגדרות ביטוח לג'יפ - לפני רכישת ביטוח רכב כדאי להבין את המושגים

חשיבות עריכת סקר מחירי ביטוח לג'יפ

למרות שמודעות הצרכנים לגבי הצורך בהשוואת מחירים, בטרם רכישת ביטוח רכב עולה, עדיין יש כאלו שלא הפנימו את חשיבותה של ההשוואה. סקר מחירים מעמיק לפני רכישת פוליסת הביטוח לרכב מול סוכני הביטוח וחברות הביטוח יכול להוזיל את ההוצאה באלפי שקלים בשנה. מבדיקת מחירי פוליסות ביטוח רכב עולה, כי קיימים פערים של עד 130%! עם זאת, חשוב לציין, כי סקר השוואת מחירים אינו תמיד מבטיח את הפוליסה הטובה ביותר.

מלבד מחיר פוליסת ביטוח הרכב, יש להשוות גם את גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תביעה, האם הפוליסה כוללת תוספת של כיסוי שמשות, מכשירי שמע, רכב חלופי ועוד כיסויים ותנאים שונים בפוליסה וכיצד, אם בכלל, הם מופיעים בהצעה מתחרה. לפיכך, יש לשים לב ולבחון כל פוליסה לפרטיה ולהשוות בין התנאים והכיסויים של פוליסות מתחרות.

קריטריונים לקביעת מחיר לפוליסת ביטוח לג'יפ

לקבלת הצעת מחיר עבור ביטוח לג'יפ עליך למסור פרטים לגבי סוג הרכב ומאפייני הנהג. אילו פרטים חשובים לחברת הביטוח ? סוג הרכב (פרטי, מסחרי, אופנוע, משא), נפח המנוע שלו, האם קיימות ברכב כריות אויר ומה סוג השימוש בו ("עבודה", "שימוש פרטי").

בנוסף, בוחנת חברת הביטוח את מאפייני הנהג, כגון: גיל, מין, תביעות ביטוח קודמות ומקום מגורים. לדוגמה, ישנן חברות הנותנות חשיבות אף לקומת דירת המגורים, שכן בהסתברות, רכב שבעליו גר בקומת קרקע עשוי להיגנב ביתר קלות. על פי הנתונים שהועברו נקבע תעריף פוליסת ביטוח הרכב. התעריף עשוי, לרוב, להיות שונה בין חברה / סוכנות אחת לבין אחרת. לכן, חשוב להשוות מחירים.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
שאלות מקצועיות

האם חברת ביטוח יכולה לסרב לבטח ג'יפ מדרום הארץ.

כן, חברת ביטוח הינה גוף פרטי ואינה מחוייבת לבטח כל נהג או רכב. חברות הביטוח פועלים על פי עקרונות כלכליים ונימנעות מלמכור ביטוח רכב במקומות בו הסיכון גבוה.

האם חובה לקנות ביטוח מקיף לג'יפ וביטוח חובה אצל אותו הסוכן?

לא, ביטוח ג'יפ ניתן לקנות בכל סוכנות ביטוח אלמטנרי ואצל חברות ביטוח הישיר ניתן לקנות כל אחד ממרכיבי ביטוח רכב לחוד ואין חובה לרכוש את ביטוח מקיף וביטוח חובה ביחד.

האם יש פיקוח על נוסח פוליסת ביטוח רכב?

המפקח על הביטוח קבע תנאים הכרחיים לפוליסת ביטוח רכב. פוליסות של חברות הביטוח חייבות לעמוד בתנאים אלו. פוליסת ביטוח רכב תקנית ניתן למצוא באתר משרד האוצר.
 
מאמרים חדשים
ביטוח משכנתא – מעבר בין חברות

ביטוח גיפ