אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח מאזדה

רכבי חברת מאזדה מיובאים לישראל באמצעות חברת דלק מוטורס.

מאז הופיעו מכוניות מאזדה לראשונה בישראל ב- 1992, מכרה דלק מוטורס כ- 280 אלף מכוניות נוסעים ומכוניות מסחריות. מאזדה היתה מותג הרכב המוביל בישראל בכל שנה מאז הרבעון האחרון של שנת 1995, ולאחרונה ציינה החברה 11 שנות מובילות בשוק הישראלי.

מאז הצגת המיניואן MPV בשנת 1993 הפך דגם זה למוביל במגזרו. מאזדה6 שהוצגה לראשונה ביוני 2002, כמו קודמתה ה- 626 הפכה לדגם הנמכר ביותר במגזר C/D, והיא אחד הדגמים הנמכרים ביותר בישראל בכלל. ברבעון השלישי של 2003 הושק דגם מאזדה3 - מכונית חדשה לחלוטין, היורשת של הלנטיס, והיא המשיכה להוביל בקטגוריה שלה מאז.

במאי 2005 השיקה דלק מוטורס את המאזדה 5 שסיפקה לחברה כרטיס כניסה לפלח שוק חדש בו היא לא הציבה רגליים בעבר. בארבעת חודשי המכירה הראשונים נמכרו יותר מכוניות מדגם זה מאשר כל המכוניות מסוג זה שנמכרו בשוק יחד, באותה תקופה.

מגוון המכוניות של מאזדה כולל את ה- MX-5, מכונית ספורט דו-מושבית אגדתית המחזיקה בשיא גיניס כמכונית הספורט הנמכרת ביותר בהסטוריה.

ברבעון האחרון של 2006 תשיק החברה את סדרת הטנדרים החדשה לחלוטין של מאזדה BT-50 וברבעון השני של 2007 תושק המאזדה 2, מכונית סופר-מיני חדשה לחלוטין שתכניס את מותג מאזדה באופן משמעותי למגזר שלא פעלה בו בשנים האחרונות מקור המידע הינו אתר היבואן דלק מוטורס.

באתר מקיף תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח רכב מאזדה לכל הדגמים הנמכרים בישראל.

דגמי מזדה בישראל

מאזדה 2
מאזדה 3
מאזדה 6

ביטוח מאזדה
לתיקון רכבכם פנו אל מוסך מאזדה לקבלת שירות מקצועי ומהימן

 

טופס הצעה עבור ביטוח מאזדה

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לMG
ביטוח רכב למיצובישי
ביטוח רכב למרצדס
ביטוח מזדה