אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח מיצובישי

קונצרן "מיצובישי" הוא אחד מעמודי התווך בכלכלה היפנית אשר תחומי פעילותו כוללים לא רק את תעשיות הרכב, אלא גם תעשיות כבדות, אלקטרוניקה, נדל"ן, בנקאות ועוד. קונצרן זה, אחראי על כמה מהפיתוחים הטכנולוגיים בעולם.

פירוש השם "מיצובישי" הינו שלושה יהלומים, הסמל שכבש בסערה את שוק הרכב בישראל בשנות ה-90. סמל זה מציג משמעות של שירות ללא פשרות, חזית טכנולוגית וקדמה. "כלמוביל" יבואנית "מיצובישי" היא יבואנית הרכב המובילה בישראל, המייצגת בנוסף את מרצדס בנץ, יונדאי וסמארט.

קבוצת "כלמוביל" מייבאת לישראל את דגמי "מיצובישי" מאז 1988, שיווקה בהצלחה רבה את דגמי החברה והגיעה לפסגת טבלת מסירות הרכב בישראל, תוך הפגנת שירותיות ,חוסן כלכלי, אמינות והשקעת משאבים רבים בפריסת מוסכים והקמת מערך שירות מוביל בישראל.

מערך דגמי "מיצובישי" המוצע ללקוחות בישראל, עונה על הביקוש לכלי רכב משפחתיים לשימוש פרטי, מכוניות מנהלים, מכוניות מסחריות ורכבי שטח ופנאי, בהם משולבות טכנולוגיות מתקדמות ביותר ומציעות אבזור מלא הנתמכות במערך השיווק של היבואן והיצרן, הרואה בישראל שוק חשוב ביותר. מקור המידע הינו אתר חברת מיצובישי.

דגמי מיצובישיביטוח מיצובישי לנסר
ביטוח מיצובישי לפאג'רו

השוואת מחירי ביטוח למיצובישי ניתן לבצע באתר מקיף בתהליך קצר. מלא טופס פשוט. פרטך ישלחו לסוכני ביטוח וחברות ביטוח אלה יחזרו אליך עם הצעת מחיר מותאמת עבורך. אתה בוחר את פוליסת ביטוח רכב המתאימה לך מתוך מגוון הצעות.

ביטוח מיצובישי
 

טופס הצעה עבור ביטוח מיצובישי

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לאוטוביאנקי
ביטוח רכב לאולדסמוביל
ביטוח רכב לאופל
ביטוח מיצובישי