אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

רכישת ביטוח רכב בדרום באמצעות ביטוח ישיר לא תתאפשר

חברת ביטוח ישיר: "החברה לא מוכרת פוליסות חדשות לרכב בבאר-שבע עקב מכת גניבות קשה, איתה הרשויות לא מתמודדות. החברה תשמח לחזור ולבטח רכב באזור הדרום, מייד כשהרשויות ישימו קץ למכת הגניבות. החברה ממשיכה ומבטחת לקוחות קיימים המבטחים את רכבם".

זו הייתה הודעת של חברת ביטוח ישיר. יש לציין שחברת ביטוח ישיר אינה לבד, רוב חברות הביטוח מעדיפות לא למכור ביטוח רכב באזורים מרובי תביעות ולנהגים מסוכנים,ועושות זאת בדרך הפשוט והלגיטימית של העלאת הפרמיה. יש כאן שאלה ציבורית, כולם כועסים על חברות הביטוח אבל מדוע הן שצרכות לבטח נהגים מסוכנים.

חברות ביטוח הינן גופים כלכליים שמטרתם להרוויח כסף האם ניתן לכעוס עליהם על כך שהן מונעות מעצמן הפסד. על המדינה לטפל בבעיית גנבות הרכב באזור הדרום ובנוסף לאפשר לכל אזרח במדינה לרכוש ביטוח רכב. המדינה עושה זאת באמצעות הפול, התאגדות של חברות הביטוח, אך רק לצורך רכישת ביטוח רכב חובה. ביטוח רכב באמצעות הפול שותפות כל חברות הביטוח והסיכון מתחלק בין כולן.

הפרמיה עבור ביטוח רכב נקבעת בהתאם לסוג הרכב המבוטח: נפח מנוע, שווי, הימצאות כריות אוויר, דגם, שנת ייצור - ובהתאם למאפייני המבוטח: גיל, מין, מקצוע, היסטוריה קודמת של תביעות וכדומה. בנוסף, החברה המבטחת לוקחת בחשבון את מקום מגוריו של בעל הרכב, ואם המיקום נחשב מסוכן או בעל סיכון גבוה יחסית (כמו במקרה הנ"ל) החברה המבטחת יכולה לייקר את הפרמיה ואף לסרב לבטח רכבים באותו אזור.

ביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
השוואת ביטוח רכב
 
בחירת פוליסת ביטוח רכב
כאשר אתם עומדים לפני בחירת פוליסת לביטוח רכב לצד השוואת המחיר חשוב לערוך השוואת בהיקף הכיסוי ובשירותים הנלווים.
ביטוח רכב