אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח לרכב מסחרי

קבל הצעות עבור ביטוח לרכב מסחרי בשלושה צעדים קצרים
השוואת הצעות מחיר לביטוח רכב מסחרי מעל 4 טון. השירות הינו בחינם וללא כל התחייבות

ביטוח לרכב מסחרי מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח לרכב מסחרי השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח לרכב מסחרי הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח לרכב מסחרי ביטוח לרכב מסחרי מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח לרכב מסחרי כל שנותר לך הוא לבחור מבין ההצעות שתקבל, את זו המשתלמת לך ביותר. ביטוח לרכב מסחרי השווה עלויות וכיסוים בין סוכני הביטוח השונים
טופס הצעה עבור ביטוח רכב מסחרי    
ביטוח לרכב מסחרי הצעות עבור
ביטוח לרכב מסחרי
מתקבלות מהחברות:

איחוד ישיר - ביטוח לרכב מסחרי
רוזין - ביטוח לרכב מסחרי
שירביט - ביטוח לרכב מסחרי
מיקא - ביטוח לרכב מסחרי
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח לרכב מסחרי

האם קבלת הצעה עבור ביטוח לרכב מסחרי הינה בחינם?

קבלת הצעה באתר מקיף עבור ביטוח לרכב מסחרי הינה ללא תשלום וללא כל התחייבות. התגמול בגין השירות מתקבל באתר מקיף ישירות מחברות הביטוח וסוכני הביטוי אליהם מועברים הפרטים.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח חובה?

לאחר בחירת סוג פוליסת הביטוח הרצויה מלא את פרטיך בטופס ההצעה בצורה נכונה. פרטיך ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את הצעת ביטוח מותאמת עבורך.
 
מידע ביטוחי אודות ביטוח לרכב מסחרי

ביטוח לרכב מסחרי מחולק לשתי קבוצות:

  • רכב שמשקלו עד 4 טון
  • רכב שמשקלומעל 4 טון

כיצה נקבעת הפרמיה לביטוח לרכב מסחרי?

הפרמיה נקבעת כמו בפוליסת ביטוח רכב רגילה, לפי מאפייני הרכב ואופי הנהג, כאשר מאפייני הרכב מתייחסים לדגם וערכו. אופי הנהג מורכב מגיל הנהג הצעיר המורשה לנהיגה, מין ועבר ביטוחי. כלל שכול שהרכב יקר יותר הפרמיה יקרה יותר וככול שאופי הנהג הינו בעל רמת סיכון גבוהה יותר לתאונה הדבר בא לידי ביטוי בפרמיה יקרה יותר לביטוח רכב מסחרי.

ביטוח לרכב מסחרי עד 4 טון

משרד האוצר קבע פוליסה סטנדרטית לביטוח רכב מסחרי עד 4 טון, חברת ביטוח יכולה לחרוג מהפוליסה רק במידה ושהינוי הינו לטובת המבוטח. משרד האוצר קבע פוליסה תקנית על מנת שאנו הצרכנים לא נצטרך לבדוק את תנאי הפוליסה אשר מכילה עשרות סעיפים ותנאים מורכבים על ידי איש מקצוע, ולצורך מניעת הטעיה של מבוטחים.

ביטוח לרכב מסחרי מעל 4 טון

לרכב מסחרי מעל 4 טון משרד האוצר לא הגדיר פוליסה תקנית. רכב מסחרי מעל 4 טון הינו רכב מיוחד. קשה לקבוע פוליסה אחת שתקיף את כל סוגי הרכבים בקטגוריה זו. בעלי רכבים מסחריים כאלה הינם חברות הובלה ומפעלים ולהם כאנשי מקבוצע יש את היכולת לברר איזו פוליסת ביטוח רכב מסחרי מתאימה לצרכיהם.

השוואת מחירי פוליסת ביטוח לרכב מסחרי

בגלל ההבדלים הרבים בין הפוליסות של חברות הביטוח, חשוב לבצעך השוואה מקיפה בין התנאים והכיסויים המצויינים בפוליסה במיוחד מאחר ולא קיימת פוליסה תקנית. כאן ההשואה הינה לא רק של המחיר אלה של מידת הכיסוי והקפו.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
שאלות מקצועיות

כיצד קובעים את שווי הרכב מסחרי לצורך הביטוח?

במידה ויש חילוקי דעות ביחס למיחירון הרכב. נהוג להעזר בשמאי ביטוח רכב אשר מבצע הערכת שוויו לרכב המסחרי ובנוסף בדיקת תקינות והמלצות להתקנת הגנות מפני גנבה.
 
טיפ ביטוחי
בעת רכישת ביטוח רכב מסחרי הקפד על דיווח מדויק לגבי נוהגים ברכב. חברות הביטוח לא יהיו סלחניות במקרה של אי עמידה בתנאים שהוצהרו

ביטוח לרכב מסחרי