אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

עליה ברווחי חברות הביטוח מביטוח מקיף לרכב

חברות הביטוח הרוויחו במחצית הראשונה של 2007 173 מיליון ש"ח ממכירת ביטוח רכב מקיף זו עלי ה של 83%. לצד ביטוח מקיף גם ביטוח חובה לרכב ממשיך להיות גורם מוצר רווחי. הגורם לעליית הרווחיות בכל חברות הביטוח עבור ביטוח רכב הינו ירידה במספר גניבות כלי רכב והגורם השני הינו רווחי שוק ההון. חברת הביטוח הפניקס רשמה רווח שיא שלך- 31.5 מיליון שקל.

רשימת חברות ביטוח - להצגת הרשימה לחץ על הקישור. הרשימה מכילה קישור לדפי מידע של חברות הביטוח הפעילות בישראל. אם ברצונך לרכוש ביטוח רכב אנו ממליצים לערוך השוואת ביטוח רכב בין מספר חברות וסוכנויות ביטוח מובילות. בדוק והשווה עלויות, אלו תנאים וכיסויים הכלולים בפוליסה, האם יש אפשרות להוסיף הרחבות לפוליסה במסגרת כתבי שירות, מהו גבול ההשתתפות העצמית וכדומה.

ישנן מספר דרכים לבצע השוואת ביטוח רכב - לתאם פגישות אישיות עם סוכני ביטוח ולעבור מאחד לשני בניסון לאסוף מידע או להתקשר לחברות ביטוח ישירות ולדבר עם נציגי המכריות אודות הפוליסות השונות. בשנים האחרונות, עם כניסת הטכנולוגיה המודרנית והאינטרנט, ניתן לבצע השוואת מחירים בקלות ובמהירות דרך המחשב. התייעצו בפורומים, קראו תכני פוליסות ואף הזמינו פוליסות אונליין ועוד.

עליה ברווחי חברות הביטוח מביטוח מקיף לרכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
השוואת ביטוח רכב
 
בחירת פוליסת ביטוח רכב
כאשר אתם עומדים לפני בחירת פוליסת לביטוח רכב לצד השוואת המחיר חשוב לערוך השוואת בהיקף הכיסוי ובשירותים הנלווים.
ביטוח רכב