אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא

כל לווה אשר לוקח משכנתא מהבנק חייב על פי הנחיות הבנק לבטח את הנכס באמצעות פוליסת ביטוח משכנתא. כך במידה והלווה נפטר חברת הביטוח תשלם את ההלוואה לבנק. ולמעשה המשכנתא תוחזר.

נתחיל מהתחלה, בעבר, ניתן היה לרכוש ביטוח משכנתא רק בבנק למשכנתאות, אך מאז הייתה רפורמה בתחום והיום ניתן לרכוש ביטוח משכנתא אצל רוב חברות הביטוח בישראל. היכן ניתן לרכוש ביטוח משכנתא: אם ברצונכם לרכוש ביטוח משכנתא עומדות בפניכם האפשרויות הבאות:

בנק למשכנתאות

רכישת ביטוח משכנתא בדרך הישנה והזמינה. היתרון כאן הוא הנוחות והזמינות כל התהליך מבוצע באותו מקום, בסניף הבנק בו מקבלים את המשכנתא. החיסרון הוא המחיר בעיקר לזוגות צעירים ובריאים.

סוכני ביטוח

לסוכני ביטוח יש נגישות לרוב חברות הביטוח, למעט הישירות אשר אינם משווקות באמצעות סוכנים. אלה יכולים לאתר את הפוליסה המתאימה מבין חברות הביטוח אותם הם משווקים בהתאם לגיל בני הזוג והמצב הבריאותי.

הסוכן אמור לייצג את המבוטח ולייעץ לו באופן אובייקטיבי איזו פוליסת ביטוח משכנתא עדיף לו לקנות ולא רק בגלל המחיר. לסיכום היתרון הוא היכולת למצוא את הפוליסה המתאימה מבין מגוון חברות והייעוץ האובייקטיבי והיחס האישי של הסוכן. חסרון, הסוכן לא תמיד זמין, הסוכנים אינם עובדים בימי שישי ושעות הערב המאוחרות.

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 

חברות ביטוח ישירות

חברות הביטוח הישירות, AIG, ביטוח ישיר ושירביט מוכרות ביטוח משכנתא במחירים תחרותיים. היתרון של חברות אלה הוא המחיר והזמינות, את נציגי חברות הביטוח ניתן למצוא ביום שישי וגם בשעות הערב המאוחרות. החסרון הוא העדר יחס אישי. עכשיו שסקרנו את האפשרות היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא את היתרונות לצד החסרונות אתם תבחרו את המקום המתאים לכם. זכרו יש השוואת מחירי ביטוח משכנתא היא הדרך הטובה ביותר לאתר את הפוליסה המתאימה לכם.

   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
ישנן דרכים רבות לרכישת פוליסת ביטוח משכנתא, התייעצו, השוו מחירים וחפשו בנחת אחר החברה שתשרת אתכם נאמנה.
 
היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא