אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא למעשנים

ביטוח משכנתא למעשנים - האם יש דבר כזה ואם כן, אלו תנאים וכיסויים כוללת הפוליסה? על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר זה. ביטוח משכנתא הינו ביטוח חובה לכל לוקחי המשכנתאות. כידוע, משכנתא היא הלוואה כספית גדולה הניתנת במטרה לרכוש נכס. כיוון שמדובר בסכום כסף רב שיכול להגיע ל-70% מגובה מחיר הנכס, הבנק דורש מהלווה לקחת במקביל למשכנתא גם ביטוח משכנתא.

הסבר מהו ביטוח משכנתא

בטרם נבין מהו ביטוח משכנתא למעשנים עלינו להבין מהו ביטוח משכנתא. פוליסת ביטוח משכנתא מורכבת משני ביטוחים משלימים - ביטוח מבנה וביטוח חיים. שני הביטוחים מעניקים כיסוי לבנק במקרה ונגרם נזק לנכס המשועבד או בעקבות פטירת המבוטח. הפרמיה עבור ביטוח משכנתא נקבעת בהתאם לסוג הביטוח - הפרמיה עבור ביטוח מבנה למשכנתא נקבעת בהתאם לשווי הנכס או גובה יתרת המשכנתא בבנק.

ביטוח משכנתא למעשנים

ביטוח משכנתא למעשנים

ביטוח משכנתא למעשנים זהה לכל פוליסת ביטוח משכנתא אחרת עם הבדל אחד - ביטוח משכנתא למעשנים תמיד יהיה יקר יותר. כיוון שגובה הפרמיה עבור ביטוח חיים למשכנתא מחושב בהתאם למצבו הבריאותי של המבוטח הגיוני כי אנשים מעשנים יאלצו לשלם יותר וזאת כיוון שהם משתייכים לקבוצת סיכון גבוהה יותר. כולם יודעים שעישון מזיק לבריאות ובנוסף למחלות שונות הוא יכול לגרום גם למוות ועל כן חברות הביטוח השונות גובים ממבוטחים מעשנים פרמיה גבוהה בהתאם.

 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 

בעת רכישת פוליסת ביטוח משכנתא במסגרת הרחבות לביטוח משכנתא מתבקשים המבוטחים למלא שאלון בריאותי ובמקרים מסויים הם נדרשים אף לעבור בדיקה רפואית ולהביא אישור מרופא משפחה. מאוד חשוב לא לשקר לחברות הביטוח ולמלא את השאלון באופן כנה וישיר. מבוטחים מעשנים אשר ימסרו הצהרה כוזבת יהיו חשופים במקרה של מימוש הפוליסה להסתייגות והתנערות מאחריות של החברה המבטחת.

זכרו לערוך השוואת מחירים. אתר מקיף מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר מחברות וסוכני ביטוח מובילים, בחינם וללא התחייבות. מלאו את הטופס המצורף ונציגי חברות הביטוח ייצרו עמכם קשר עוד היום עם הצעה משתלמת עבור ביטוח משכנתא למעשנים.

   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
מבוטחים אשר נוהגים לעשן בקביעות או עישנו בעבר ישלמו יותר עבור פוליסת הביטוח מאחר והם מהווים קבוצת סיכון גבוהה.
 
ביטוח משכנתא