אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

תהליך קבלת הצעת ביטוח משכנתא

האם אתה משלם יותר מידי כסף עבור ביטוח משכנתא?

ככל הנראה, התשובה לשאלה זו הינה חיובית. הסיבה נובעת, בין היתר, מהגברת התחרות בענף הביטוח ומהרפורמה בביטוח משכנתא נסביר; עד לביצוע הרפורמה, נהוג היה בבנקים למכור ללקוחות שנטלו משכנתא, פוליסות ביטוח חיים וביטוח הנכס.

התעריף שהוצע ללקוחות היה אחיד וזהה לכולם., מכאן שמבוטח צעיר בן 30 שילם עבור ביטוח החיים כמו מבוטח מבוגר בן 45. כל בנק בחר לעצמו את חברת הביטוח בהתאם לשיקוליו ולא בהתאם לכדאיות עבור הלקוח. היום ניתן לרכוש את ביטוח משכנתא אצל כל אחת מחברת הביטוח באמצעות סוכני הביטוח או אצל חברות הביטוח הישיר.

בנוסף הופעת הביטוח הישיר הביאה עמה שתי תוצאות חשובות. התוצאה הראשונה, היא הגברת התחרויות מעצם תהליך טבעי של כניסת מתחרים נוספים לשוק והגברת מודעות הצרכן באמצעות פרסום.

התוצאה השנייה, הינה ביטול מתווכי ביניים; חברות הביטוח הישיר פועלות ללא סוכני ביטוח ולכן הן מצליחות לחסוך את עמלה המשולמת לסוכן. יחד עם זאת, בשל כוחן של חברות הביטוח הישירות, המבוטח אינו נהנה העיקרי, מחסכון זה ומרבית הרווח נשאר בידי החברות..

מה הפתרון? לערוך השוואה בין סוכנים וחברות ביטוח למציאת הצעת ביטוח המשכנתא המשתלמת ביותר בעבורך!תהליך קבלת הצעת ביטוח משכנתא
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
הקושי – בעל המשכנתא נאלץ לדפדף במדריכי הטלפונים, אתרי האינטרנט ולתשאל מכרים בכדי לאתר מספרי הטלפון של סוכנים וחברות ביטוח מומלצים. עליו להתקשר ואז להמתין... לכשיענה ימסור פרטיו האישיים וימתין, שוב, להצעת המחיר.

עליו לחזור על התהליך כמספר הצעות המחיר אותן הוא מעוניין לקבל. זוהי משימה מתישה הצורכת זמן יקר. נכון, לכולנו יש את הסוכן השכונתי או המשפחתי, אבל האם הפוליסה שלו היא המשתלמת ביותר? וכמה אתה מוכן לשלם בעבור שמירת הקשר עימו?

איפה אנו נכנסים לתמונה?

מקיף מסייעת במשימת החיפוש. מקיף חוסכת עבורך זמן יקר, הן במסירת הפרטים פעם אחר פעם לסוכנים השונים והן בהמתנה למענה האנושי במספרי הטלפון של חברות / סוכנויות הביטוח. מקיף מעבירה פרטיך לארבע חברות ו/או סוכנויות ביטוח מובילות אשר יצרו עימך קשר טלפוני ויתנו הצעת מחיר, הכל בהתאם למאפיינים שציינת ב טופס. עתה, כל שנותר לך, הוא לבחור מבין עד לארבע ההצעות, את זו המשתלמת ביותר בעבורך. כמובן, הכול בהתאם לרצונך, ואינך מחויב למי מהחברות או הסוכנים.

איך מקבלים הצעות ביטוח משכנתא? בקלות!

כל שעליך לעשות הוא למלא טופס פשוט וקצר, בחינם וללא כל התחייבות מצידך. עתה, עליך להמתין להצעות המחיר של החברות ו/או הסוכנויות.
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
תהליך קבלת הצעות לביטוח משכנתא אינו תהליך מורכב אך הוא קצר בזמן מאחר והלווה נדרש להציג אישור ביטוח למשכנתא תוך פרק זמן קצר.
 
ביטוח משכנתא