אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא בצפון

במאמר זה נבדוק האם ניתן לקבל הנחה עבור ביטוח משכנתא בצפון, מאלו תנאים וכיסויים מורכבת הפוליסה וכיצד חברות הביטוח מחשבות את גובה הפרמיה. ביטוח משכנתא בצפון מיועד לתושבים המתגוררים בצפון הארץ, באזורים דוגמת: כרמיאל, חיפה, קרית שמונה, קריות, נהריה, עפולה, מגדל העמק, קרית אתא, טבריה, צפת ועוד. כאשר לוקחים משכנתא מהבנק אנו נדרשים לרכוש במקביל ביטוח משכנתא כדי להגן על השקעתו הכספית. ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים - ביטוח מבנה וביטוח חיים.

פוליסת ביטוח משכנתא בצפון לפוליסת ביטוח משכנתא רגילה?

אין שום הבדל בין פוליסת ביטוח משכנתא בצפון לפוליסה אחרת כיוון שמדובר למעשה באותה פוליסה בדיוק. כמובן שקיימים הבדלים בין חברות הביטוח השונות, הן מבחינת המחיר והן מבחינת התנאים והכיסויים, ולכן חשוב לערוך השוואה בטרם מחליטים היכן לקנות את הביטוח.

ביטוח משכנתא בצפון

פרט נוסף אשר משפיע על חישוב הפרמיה הוא מידת הסיכון של המיקום הגיאוגרפי בו ממוקם הנכס (האם יש רעידות אדמה, מה מידת הפשיעה בעיר, האם יש מיגונים בדיה דוגמת סורגים, אזעקה וכו') ומצבו של המבנה (האם מדובר במנה ישן, חדש, מה מצב הצנרת וכו). אם ברצונכם לרכוש ביטוח משכנתא בצפון, עליכם לבדוק האם מקום מגוריכם נחשב כבעל סיכון בטיחותי. אם לאחרונה הייתה מכת גניבות באזור שלכם ייתכן וחברת הביטוח תייקר את הפרמיה שלכם. רק באמצעות בדיקה מדוקדקת ועריכת השוואת מחירים תוכלו למצוא את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
בחרו את סוכן הביטוח המתאים לכם לאחר השוואת תנאי התשלום והיקף הפוליסה.
 
ביטוח משכנתא