אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא במרכז

האם ניתן לרכוש ביטוח משכנתא במרכז, אלו כיסויים מכילה הפוליסה, כיצד מחשבים את הפרמיה והאם יש הבדלים בין פוליסה זו לפוליסת ביטוח משכנתא רגילה? - על שאלות אלו ועוד נענה במאמר זה. ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים נפרדים - ביטוח מבנה וביטוח חיים. מטרת הביטוח היא להגן על השקעת הבנק ולהבטיח את החזר כספי הלוואת המשכנתא שהוא העניק למבטוח בכדי שזה יוכל לרכוש דירה.

ביטוח משכנתא בבנק למשכנתאות הבנק מחייב את כל לוקחי המשכנתאות לרכוש ביטוח משכנתא, אך למרות שבעבר היה נהוג לרכוש ביטוח משכנתא בסניף הבנק שבו המשכנתא נלקחה, כיום ניתן לרכוש פוליסה זו אצל חברות ביטוח ישירות או סוכני ביטוח ולאו דווקא בבנק. מהו ביטוח משכנתא במרכז? ביטוח משכנתא במרכז הינו ביטוח המתאים לתושבים המתגוררים במרכז הארץ, דוגמת: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, פתח תקווה, הרצליה, חולון, ראשון לציון, בת ים וכדומה.

אין הבדל מבחינת תנאים וכיסויים הכלולים בפוליסה. ביטוח מבנה למשכנתא מעניק כיסוי במקרה ונגרם נזק לנכס המבוטח שלשמו נלקחה המשכנתא. במקרה של שריפה, רעידת אדמה, שיטפון וכדומה, החברה המבטחת תעביר את כספי יתרת המשכנתא לבנק ותפטור את המבוטח מכל תשלום נוסף. ביטוח חיים למשכנתא מענקי כיסוי עבור לוקח המשכנתא במקרה וזה נפטר ואינו יכול לשלם את יתרת תשלומי המשכנתא. במקרה זה, החברה המבטחת תעביר לבנק את יתרת התשלום ותשחרר המוטבים ומשפחת המבוטח מכל תשלום נוסף.

ביטוח משכנתא במרכז
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 

הפרמיה עבור ביטוח משכנתא מורכבת בהתאם לסוג הביטוח - מבנה או חיים. הפרמיה עבור ביטוח מבנה יכולה להיות מורכבת משווי הנכס המבוטח או גובה המשכנתא שנלקחה. הפרמיה עבור ביטוח חיים מחושבת בהתאם למצבו הרפואי של המבוטח, גיל, מין, מקצוע וכדומה. ככל שמידת הסיכון של המבוטח או של הנכס גבוהה יותר - כל הפרמיה מתייקרת. אם לדגומה, הנכס ממוקם באזור מוכי רעידות אדמה - חברת הביטוח תייקר את הפרמיה. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח משכנתא במרכז, עליכם לפנות למספר חברות וסוכני ביטוח ולראות האם המרכז נחשב אזור בעל סיכון ביטוחי גבוה.

השוואת מחירים תעזור לכם למצוא פוליסה מתאימה ובמחיר משתלם. ניתן לבצע השוואה באמצעות האינרטנט (פורומים, אתרי חברות, התייעצות אונליין עם סוכנים ואנשי מקצוע), בטלפון עם נציגי שירות או באמצעות תיאום פגישות אישיות עם סוכני ביטוח. בנוסף, אתר מקיף מאפשר לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח משכנתא במרכז, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס המצורף ונציגי החברות ייצרו עמכם קשר עוד היום!

   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
מרכיבי ועלות פוליסת ביטוח משכנתא באזור המרכז זהה לפוליסה בשאר אזורי הארץ. למיקום המבנה המבוטח אין השפעה על סוג ועלות הפוליסה.
 
ביטוח משכנתא