אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא בדרום

ביטוח משכנתא בדרום - אלו תנאים וכיסויים ניתן למצוא בפוליסה, האם יש הבדל מבחינה ביטוחית בין פוליסה זו לביטוח משכנתא רגיל וכיצד מחשבים את הפרמיה. ביטוח משכנתא בדרום מורכב משני ביטוחים משלימים - ביטוח מבנה למשכנתא וביטוח חיים למשכנתא. מטרת הביטוח הינה להגן על השקעתו הכספית של הבנק המלווה ולהבטיח את החזר כספי המשכנתא.

ביטוח מבנה למשכנתא מעניק כיסוי במקרה ונגרם נזק לנכס בעקבות שריפה, שיטפון, רעידת אדמה וכודמה. הבנק מעוניין להבטיח שבמקרה והנכס נהרס, לוקח המשכנתא יחזיר לו את יתרת כספי המשכנתא ולא יעלם. באמצעות חיוב הלווה לרכוש ביטוח זה, הבנק מודא כי במקרה של הרס המבנה החברה המבטחת תשלם לו את כל כספו. הפרמיה עבור ביטוח מבנה מחושבת לפי שווי הנכס המבוטח או לפי גובה יתרת המשכנתא - בהתאם לבחירת המבוטח. לרוב, נהוג לבטח את המשכנתא בהתאם לשווי הנכס (הגבוהה מסכום המשכנתא שנלקחה) כיוון שמידה והנכס יהרס, לאחר התשלום לבנק ייתכן וישאר כסף אשר יוחזר לידי המבוטח.

ביטוח חיים למשכנתא מעניק כיסוי במקרה ובעל המשכנתא נפטר בטרם סיים להחזיר את כל חובותיו לבנק. במקרה זה, החברה המבטחת תשלם לבנק את יתרת כספי ההלוואה ותפטור את המוטבים בפוליסה מכל תשלום נוסף. הפרמיה עבור ביטוח זה מחושבת בהתאם לגיל המבטוח, מינו, מקצוע, היסטוריה קודמת של מחלות ואישפוזים וכדומה.

ביטוח משכנתא בדרום
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 

בעת חישוב הפרמיה מוסר המבוטח חיתום רפואי אשר מציין את מצבו הבריאותי - אסור בשום אופן לשקר בעת בנוגע למצב רפואי כיוון שבמידה וחברת הביטוח מגלה היא יכולה לבטל את הפוליסה ולהתנער מכל אחריות כספית שלה. ביטוח משכנתא בדרום מתייחס לתושבי דרום הארץ המגוררים באזורים דוגמת: מצפה רמון, ערד, באר שבע, אילת, אשדוד, אשקלון, דימונה וכו'. אספקט נוסף בחישוב גובה הפרמיה הוא מידת הסיכון של מיקומו הגיאוגרפי של הנכס. אם לדוגמה, הנכס ממקום באזור עם רעידות אדמה לרוב או בפתחו של לוע הר געש - מידת הסיכון נחשבת גבוהה ולכן מייקרים את הפרמיה. מבחינה סטטיסטית, ידוע כי אזורים בדרום הארץ מועדים ליותר פריצות, גניבות, השחתה וונדליזם - ולכן הפרמיה עבור ביטוח משכנתא בדרום עלולה להיות יקרה מביטוח זהה באזורים אחרים בארץ.

כמובן שכל מקרה נבחן לגופו, ולכן חשוב לערוך השוואה בין מספר חברות ביטוח וסוכני ביטוח. בידקו עלויות, תנאים, כיסויים והאם יש אפשרות להוזיל את עלות הפרמיה בתמורה להרכב מיגונים בנכס (סורגים, אזעקה וכדומה). ניתן לערוך השוואה באמצעות אתר זה, המאפשר לכם לקבל 4 הצעות טלפוניות עבור ביטוח משכנתא בדרום מחברות מובילות. מלאו את הטופס המצורף ויחזרו אליכם עם הצעה אטרקטיבית ומותאמת אישית עוד היום.

   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
ביטוח משכנתא בדרום זהה לביטוח משכנתא בשאר חלקי הארץ. המיקום הגיאורפי אינו מהווה פרמטר בקביעת עלות ביטוח משכנתא.
 
ביטוח משכנתא