אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

סקירת ביטוחי בריאות בחברות הביטוח הישירות

ביטוח בריאות במסגרת חוק הבריאות הממלכתי כבר מזמן אינו מספיק לכל מי שמעוניין לדאוג לרווחת משפחתו ובריאותו שלו, ועל כן העניין בגובר בביטוחים משלימים ופרטיים. מה מציעות חברות הביטוח הישירות בתחום זה?

ביטוח בריאות של ביטוח ישיר

פוליסת ביטוח הבריאות של ביטוח ישיר מבקשת להרחיב את הפוליסה הממלכתית, ומאפשרת כיסויים למבוטחיה, הן בארץ, והן בחו"ל. כלל מציעה ביטוח לחולי סרטן, חולי לב, ומחלות קשות, כמו גם ביטוח מורחב להשתלות, ניתוחים, ועוד.

לביטוח ישיר מספר מוצרי ביטוח בריאות:

ביטוח תרופות והשתלות מורחב וביטוח תרופות והשתלות פלוס- מוצר ייעודי לכיסוי הוצאות בגין טיפול רפואי בסך כולל עד 6000000 ש"ח. כמו כן מימון תרופות ייחודיות בסכום זה.

ביטוח תאונות אישיות- חברת הביטוח משלמת פיצויים בגין כל פגיעה או נזק כתוצאה מתאונה אישית, החל ממוות, וכלה בכוויות. הכיסוי כולל הוצאות בעקבות אשפוז וצורך באח או אחות פרטיים.

רפואה פרטית משלימה פלוס- המוצר מיועד אך ורק למי שניצל את זכויותיו במסגרת ביטוח בריאות משלים של קופות החולים, משמע ביטוח רפואי פרטי הכולל פיזיותרפיה, חדר ניתוח, השתלות וניתוחים בחו"ל.

רפואה פרטית מקיפה פלוס - פוליסה מקיפה המקנה נסיעה באמבולנס, התייעצות לפני ניתוח ואחריו, הוצאות בעקבות אשפוז וכדומה.

ביטוח בריאות AIG

חברת הביטוח AIG משווקת פוליסת ביטוח בריאות הכוללת מימון טיפולים פרטיים, ומקנה כיסוי הוצאות בגין תרופות יקרות, ושירותים רפואיים שאינם נכללים בסל הבריאות. פוליסת ביטוח הבריאות של AIG מחולקות למספר מוצרים, ביניהם ביטוח בריאות "אופק לחיים" המכסה הוצאות טיפולים בגין מחלות קשות, כדוגמת סרטן ואירוע לב.

מוצר נוסף מכונה AIG מדיקל, מתייחס לכיסויים בגין ניתוחים והשתלות איברים, ומקנה פיצוי חד פעמי למחלות קשות, כמו צהבת בי וסי, איידס, או ניתוח שהסתיים חלילה בפטירה. מוצר ייחודי שמציעה חברת AIG הוא ביטוח LADY AIG המקנה כיסוי ופיצוי בעת אבחון סרטן אצל נשים.

 

טופס הצעה עבור ביטוח בריאות

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
 
חדשות ביטוח בריאות
  • סקירת ביטוחי בריאות בחברות הביטוח הישירות
  •