אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח ניתוחים

מחפש ביטוח ניתוחים?
קבל עוד היום הצעות עבור ביטוח ניתוחים בשלושה צעדים קצרים

ביטוח ניתוחים מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח ניתוחים השירות בחינם וללא כל התחייבות
הצעות לביטוח ניתוחים הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח ניתוחים ביטוח ניתוחים מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
השוואת ביטוח ניתוחים אתה בוחרים את הצעת ביטוח ניתוחים המתאימה לך מתוך ההצעות שתקבל ביטוח ניתוחים השווה הצעות מחיר בין סוכנויות וחברות הביטוח השונות
טופס הצעה עבור ביטוח ניתוחים  
ביטוח ניתוחים  
 
איך מקבלים הצעה עבור ביטוח ניתוחים?

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח ניתוחים אינה כרוכה בתשלום, וניתנת בחינם למבקש. ההצעה הינה ספציפית ומותאמת לכל בקשה. האתר מקבל את תמורתו עבור הפרסום ישירות מהגופים המציעים.

 
מידע מקצועי בנושא ביטוח ניתוחים

שוק ביטוח הבריאות הפרטי בישראל גדל באופן ניכר ובפרט ביטוח ניתוחים. מגמה זאת הגדילה את ההיצע לפוליסות ביטוח בריאות וכמובן יצרה תחרותיות במחיר הפולסיה לצד שכלול המוצר והרחבת הכיסויים בתוך ביטוח הבריאות. באמצעות אתר מקיף ניתן לקבל הצעות מחיר לביטוח ניתוחים מארבע מבטחים שונים. הצעת המחיר תתקבל בפניה טלפונית מסוכני ביטוח וחברות ביטוח ישירות. כל שעליך לעשות הוא למלא טופס הצעה קצר ופשוט ובחינם וללא התחייבות.

כיצד עורכים השוואת ביטוח לניתוחים

ראשית קשה לערוך השוואה ולקבוע איזה כיסוי הכי טוב, קיימים מגוון רחב של ביטוחי בריאות מורחבים הכוללים ניתוחים כמעט כל חברת ביטוח מציעה כיסוי כזה ולעיתים חברות מציעות מספר מסלולי ביטוח מפוליסה בהקייף מצומצם עד פוליסה בהקייף מאוד רחב. מבוטחים אשר בנוסף יש להם כיסוי משלים של קופת חלים עשויים לפגוש חפיפה בחלק מהפוליסות. לכל חברת ביטוח יש יתרונות בכיסוי שלה ולכן כל מבוטח ימצא פוליסה אשר מתאימה לו יותר באופן אישי על פי מידת החשיבות שהוא רואה בכיסויים. חברות הביטוח מעדכנות את הפוליסות שלהן בהתאם לתחרות ולהתקדמות תחום זה מומלץ לעקוב ובמידת האפשר לשדרג.

 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
 
חדשות ביטוח בריאות
  • סקירת ביטוחי בריאות בחברות הביטוח הישירות
  •