אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח סיעודי

כ- 32% בגילאי 80 ומעלה מוגדרים חולים סיעודיים, יחד עם זאת, גם אנשים צעירים נזקקים לטיפול במקרים של מחלות קשות וקושי בתפקוד וביצוע פעולות יומיומי. אמנם קופות החולים מאפשרות מימון חלקי בלבד לטובת אשפוז וטיפול בחולים אלו, במסגרת הביטוח הסיעודי הממלכתי, אך את השאר נאלצים לשלם בני משפחתו של החולה, או החולה עצמו.

מהו ביטוח סיעודי פרטי

ביטוח סיעודי פרטי נרכש דרך חברת הביטוח, המקנה השתתפות וכיסוי הוצאות עבור הטיפול הסיעודי, בתמורה לתשלום פרמיה חודשי. יש להבדיל בין ביטוח סיעודי קבוצתי באמצעות קופות החולים, ומופרד מעליות הביטוח המשלים שרובנו משלמים ממילא פר חודש, לבין הכיסוי באמצעות חברות הביטוח הפרטיות, המשתנה על פי גיל המבוטח, מצבו הבריאותי וגובה הכיסוי ותנאיו.

יתרונות הכיסוי הסיעודי הפרטי

כיוון שמדובר בשירותים שעלותם גבוהה, בין אם מדובר באשפוז ממושך, ובין אם בליוויי של אחות או מטפל סיעודי מוסמך, הרי שהאופציה הפרטית הופכת לאטרקטיבית וראויה. הפוליסה מקנה כיסוי הוצאות הסיעוד בגובה מקסימלי עד עשרים אלף ש"ח, בתמורה לתשלום פרמיה שנקבע מראש. בניגוד לביטוח הקבוצתי, חברות הביטוח אינן מפסיקות את תקופת הביטוח לאחר 3 עד חמש שנים, ומקנות ערובה וזכאות לטיפול גם במידה ויחול שינוי במצבו הרפואי של המבוטח.

אף על פי כן, חסרונו הבולט של הכיסוי הפרטי הנו בייצוג עצמי מול חברת הביטוח במקרה של תביעה וכמובן, סכום הפרמיה הגבוה, שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. ניתן לשלב את הפוליסה הסיעודית הקבוצתית והפרטית על מנת להנות מכל הכיסויים האפשריים, אך חשוב לדעת שגודל היקף הפוליסה מקורו בגיל המבוטח וותק הפוליסה, כך שככל שתקדימו לרכוש את הביטוח, כך תבטיחו כיסוי גדול יותר לאורך זמן.

היכן ניתן לרכוש ביטוח סיעודי פרטי

ישנן מספר חברות ביטוח הפועלות בנישה זו, כגון חברת מגדל, דקלה, כלל בריאות, הפניקס ומנורה מבטחים. במידה ואתם מעוניינים לשמוע מה יש לחברות הביטוח להציע לכם, מלאו את פרטיכם בטופס הבא, קבלו הצעות מחיר וערכו השוואה יסודית ובחירה נכונה של הפוליסה המתאימה לכם.

הצעות לביטוח סיעודי
 

טופס הצעה עבור ביטוח בריאות

 
 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
 
חדשות ביטוח בריאות
  • סקירת ביטוחי בריאות בחברות הביטוח הישירות
  •