אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא לאחר גיל 40

ביטוח משכנתא חובה לרכוש ולהציגו לבנק בטרם קבלת הכסף לצורך תשלום עבור הדירה. ביטוח משכנתא הינו תנאי הכרחי שמעמידים הבנקים למשכנתאות בלעדיו הבנק על יבצע את העברת הכסף. ביטוח זה יחזיר לבנק את סכום ההלוואה במידה ואחד מהלווים ניפטר.

בעבר ביטוח משכנתא ניתן היה לרכוש רק באמצעות פקיד הבנק אצל חברת ביטוח ספציפית איתה הבנק עובד. בפוליסת ביטוח כזו שילם כל לווה תשלום קבוע בהתאם לסכום ההלוואה ללא קשר למצבו הבריאות או גילו. למעשה היה זה מחיר ממוצע באופן כזה שלווים צעירים ובריאים סיפסדו לווים שגילם גבוהה מהממוצע.

כיהן ניתן לרכוש ביטוח משכנתא היום?

היום ניתן לרכוש ביטוח משכנתא אצל כל סוכן ביטוח או חברות ביטוח ישירות לצד רכישת ביטוח משכנתא בסניף הבנק. למבוטחים שעברו את גיל 40 מומלץ לבחון את ביטוח המשכנתא בקפדנות.

ביטוח משכנתא מעל גיל 40 יכול להיות זול יותר באמצעות בנק עם זאת יש לשים לב שהגיל הממוצע של רוכשי הדירות ונוטלי המשכנתא עולה ולכן נקודת פרשת המים אשר ממנה משתלם יותר לרכוש את ביטוח המשכנתא באמצעות הבנק משתנה. נכון להיות קיימים מספר אתרי אינטרנט אשר מאפשרים לגולש לערוך השוואת מחירים . פרטי הגולש נשלחים לסוכני הביטוח ואלה חוזרים עם הצעת ביטוח מתאימה בהתאם לבקשת הגולש.

כאן המידיות חשובה מאוד מאחר והגולש מתחיל את תהליך הבקשה לביטוח מאוחר ובזמן בו הבנק מתנה את העברת התשלום בקיום הביטוח. כאן הסוכנים נדרשים לפעול מהר ולטפל בטפסים בקדימות.

לסיכום ביטוח משכנתא בגיל 40 ניתן לרכוש במגוון דרכים, בחרו את הפוליסה המתאימה לכם ביחד עם התהליך המתאים כל זאת תוך שימת לב על הקיף הכיסוי

ביטוח משכנתא לאחר גיל 40
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
רבים מאיתנו רוכשים את הדירה או הנכס הראשון בחייהם בגיל 40, בדקו את האופציות שמגיעות לכם בפוליסה ביטוח המשכנתא.
 
ביטוח משכנתא לאחר גיל 40