אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא ואובדן כושר עבודה

ביטוח משכנתא מכסה את סכום הלוואת המשכנתא שניתנה למבוטח. במקרה ובעל המשכנתא נפטר, החברה המבטחת תעביר לידי הבנק את יתרת תשלום המשכנתא ותשחרר את בן הזוג הנותר מכל תשלום נוסף. נשאלת השאלה, מה קורה כאשר המבטח אינו יכול לעבוד ולכן אינו יכול לעמוד בהחזרי המשכנתא. מצב זה נקרה בשפה המקצועית, אובדן כושר עבודה. היום קיימות פוליסות ביטוח משכנתא ואובדן כושר עבודה אשר מעניקות כיסוי גם במקרה של אובדן כושר עבודה מוחלט.

חברת הביטוח תשלם במקום המבוטח את תשלומי המשכנתא. זהו חידוש ושיפור של הפוליסה המוצעת. שימו לב - חידוש זה אינו נכלל בפוליסה הסטנדרטית ומהווה הרחבה לפוליסה. אם ברצונכם להצטייד בכיסוי זה, עליכם לשלם תשלום נוסף לחברה המבטחת ולייקר את עלות הפרמיה. AIG הינה החברה הראשונה אשר שיווקה פוליסת ביטוח משכנתא מסוג זה.

למעשה למבוטחים רבים ממקום העבודה יש פיצוי למקרה של אבדן כושר עבודה וגם פיצוי זה אשר מהווה שכר חודשי ניתן לשלם את תשלומי המשכנתא. חשוב לבדוק אלו עוד כיסויים מקבל המבוטח במסגרת הפוליסה. המחיר אינו הגורם היחיד שצריך להשפיע על החלטתכם. יכול להיות שעבור תוספת של סכום נמוך ניתן להרחיב את הפוליסת הביטוח למשכנתא ולקבל כיסוי משמעותי יותר.

 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
חשוב שתדעו שאם מסיבה כלשהי נפגע כושר ההכנסה שלכם, תוכלו לשנות את תנאי הפוליסה והמשכנתא בכלל.
 
ביטוח משכנתא