אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מחשבון ביטוח משכנתא

חשבון ביטוח משכנתא הינו מחשבון וירטואלי שתפקידו להעריך על סמך הנתונים שהוכנסו לתוכו את גובה הפרמיה עבור ביטוח משכנתא. אם אתם אנשים צעירים הנמצאים בקו הבריאות, ייתכן ותוצאות מחשבון ביטוח משכנתא יהיו קרובים למציאות, אך כיוון שחישוב הפרמיה עבור ביטוח משכנתא מחייבת חיתום רפואי, החישוב עשוי להיות שגוי.

מהו חיתום רפואי

חיתום רפואי הינו שאלון רפואי עליו מתבקש לענות מבקש הביטוח. כיוון שביטוח משכנתא מורכב מביטוח מבנה וביטוח חיים, יש לדעת מה מצבו הבריאותי של המבוטח בטרם יחשבו עבורו את הפרמיה. מחשבון ביטוח משכנתא אינו מכיל שאלון רפואי ועל כן המידע שהוא מוסר לוקה בחסר ואין באפשרותו להוות תחליף ממשי לפגישה עם סוכן ביטוח או נציג של חברה מבטחת לדוגמה ביטוח משכנתא למבוטח מעשן יקר יותר ובחלק מהמקרים יש צורך לעבור הליך חיתום אצל המבטחת.

בעוד מחשבון ביטוח משכנתא אינו מדוייק, מחשבון משכנתא יכול להיות מדוייק יותר: כיוון שאת גובה המשכנתא מחשבים לפי שווי הנכס שאותו מבקשים לרכוש, תוצאותיו של מחשבון משכנתא נחשבות טובות ואמינות. עם זאת, מומלץ להתייעץ עם מספר גורמים מקצועיים בטרם לוקחים משכנתא, ותמיד כדאי לערוך השוואה מקיפה בין מספר חברות מבטחות.

מחשבון ביטוח משכנתא

קרן המשכנתא יורדת כל חודש ואיתם הסכום שאותו צריך לבטח לאחר שכבר ביטחתם את המשכנתא ועברתם את החיתום הרפואי תוכלו לשוב כל שנה ולערוך בדיקה באמצעות המחשבון על מנת לראות האם ניתן להוזיל את עלות הפוליסה

 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
שימוש במחשבון ביטוח משכנתא יכול לתת מידע כללי על טווח המחירים אבל מידה והמצב הבריאותי דורש חיתום רפואי אזי הפרמיה הינה פרטנית בהתאם לקביעת חברת הביטוח.
 
ביטוח משכנתא