אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

רכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח

רכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח. האם זו תופעה של העבר? 30% מהמבוטחים רוכשים ביטוח באמצעות חברה ישירה. סוכני הביטוח טוענים שאין להם תחליף האם כך הדבר? סוכן ביטוח מקבל עמלה מהפרמיה החודשית ולכן עשוי גם ליקר את המחיר הסופי למבוטח, אך אין זה תמיד המצב מאחר ועלויות הפרסום של חברות הביטוח הישירות גם מייקרות את פוליסת ביטוח משכנתא.

סוכן ביטוח אובייקטיבי אשר מייעץ למבוטח באיזו פוליסת ביטוח משכנתא לבחור הינו שירות אשר בהחלט שווה לשלם עליו ובנוסף במקרה של תביעה הסוכן פועל אל מול חברת הביטוח מעביר את המסמכים ומסייע לסיים את התהליך המורכב מהר ובאופן יעיל.

מה עם סוכן הביטוח אינו אובייקטיבי ובוחר עבור הלקוח את הפוליסה ממנה הוא מקבל את העמלה הגבוהה ביותר - כאן הלקוח מקבל סוכן שאינו נאמן לו ומידת הסיוע לו במקרה הצורך תהיה נמוכה. ברכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח מומלץ לאתר סוכן באמצעות המלצות של מכרים ולבחור סוכן המתגורר בסמיכות גיאוגרפית אליכם, זה חלק מהיתרון של סוכן ביטוח, הקרבה והנוחות, זו אחד הדברים הבולטים שאין בחברה ישירה.

פניה אישית – סוכן ביטוח אשר מוכר לכם וזמין הינו עדיף על נציג של חברת ביטוח אשר מתחלף משיחה לשיחה, מהצד השני את סוכן הביטוח לא ניתן להשיג ב – 12 בלילה או ביום שישי בבוקר הזמינות בחברות הישירות גבוהה יותר.

רכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 

בחירת סוכן ביטוח הינה החלטה שלכם

בצעו בדיקות ובירורים רכישת בפוליסת ביטוח משכנתא וביטוחים נוספים הינם לטווח ארוך וחשוב להקדיש מספר ימים לבדיקה. השוואת מחירים באמצעות אתר מקיף - אנו באתר מקיף יודעים כי לא לכולם יש את הזמן והאנרגיה לערוך השוואת מחירים דקדקנית באינרטנט, לרוץ אחרי נציגי שירות, לבזבז כסף רב על טלפונים ולהתרוצץ בין פגישות עם סוכני ביטוח - לכן יצרנו עבורכם שירות קבלת הצעות מחיר אשר ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצדכם. מלאו את הטופס משמאל ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
סוכן ביטוח מייצג מספר חברות ביטוח ולכן יש ביכולתו לבחור את הפוליסה המתאימה עבור הלקוח על סמך הכרות אישית ונסיון של מבוטחים אחרים המוכרים לו עם אותו המבטח.
 
רכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח