אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

זכויות הציבור בביטוחים המשלימים

סקר שנערך לאחרונה ע"י חברת גאוקרטוגרפיה עברו המועצה לצרכנות חושף כי רוב הציבור אינו מודע לזכויות המגיעות לו ממערכת הבריאות הציבורית ומהביטוחים המשלימים הנרכשים בקופות החולים. למרות של-75% מכלל הציבור יש ביטוחים משלימים, רובם לא יודעים אלו כיסויים רפואיים מגיעים להם באמצעות הכיסוי ורובם רכשו ביטוח בריאות נוסף כי המליצו להם ולא מתוך הבנה אמיתית של הקיף הכיסוי הרפואי.

כמו כן ל-25% יש ביטוח רפואי פרטי שנרכש אצל חברות ביטוח או סוכני ביטוח. פעמים רבות מבוטחים המופנים לקבל טיפול רפואי בתשלום (דוגמת תיאום תור אצל רופא מומחה) לא טורחים לברר האם אותו שירות יכול להינתן בחינם או בהנחה מסויימת באמצעות הביטוח המשלים.

ביטוח בריאות
 

טופס הצעה עבור ביטוח בריאות

 

עלות טיפול רפואי עלולה להגיע לכמה אלפי שקלים, אך מבוטחים רבים עדיין לא טורחים לברר את זכויותיהם ורבים אינם יודעים בכלל לאן הם אמורים לפנות בכדי לקבל מידע. המוצעה לצרכנות הזמינה את הסקר לכבוד העלאת מדריך בריאות לאתר האינרטנט שלהם. מטרת המדריך להעניק לצרכנים ולמבוטחים ידע למימוש זכויותיהם ומניעת כפל ביטוח (כאשר רוכשים ביטוח נוסף אשר מכיל כיסוי רפואי הקיים בביטוח הבסיסי או בפוליסה אחרת שנרכשה קודם לכן).

אם ברצונכם לרכוש ביטוח בריאות משלים נדגיש כי מומלץ לערוך השוואה בין מספר חברות וסוכני ביטוח בטרם מחליטים היכן לרכוש את הביטוח. אנשים רבים פונים מתוך הרגל לקופות החולים שלהם במטרה לרכוש ביטוח בריאות משלים, אך לעיתים משתלם יותר לרכוש פוליסה זו באמצעות חברות ביטוח ישירות או סוכני ביטוח. עליכם לבדוק את התנאים והכיסויים בכדי לדעת מהו הביטוח הטוב ביותר עבורכם.

 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
 
חדשות ביטוח בריאות
  • סקירת ביטוחי בריאות בחברות הביטוח הישירות
  •