-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

תהליך קבלת הצעה ביטוח לדירה

האם אתה משלם יותר מידי כסף עבור ביטוח דירה?

ככל הנראה, התשובה לשאלה זו הינה חיובית. הסיבה נובעת, בין היתר, מהגברת התחרות בענף הביטוח, נסביר; הופעת הביטוח הישיר הביאה עמה שתי תוצאות חשובות. התוצאה הראשונה, היא מעבר לביטוח דיפרנציאלי המתגמל בעלי נכסים "טובים", כאלו שאינם תובעים את חברת הביטוח, ובמקביל קונס בעלי נכסים "גרועים", כאלו התובעים את חברות הביטוח.

התוצאה השנייה, היא ביטול מתווכי ביניים; חברות הביטוח הישיר פועלות ללא סוכני ביטוח ולכן הן מצליחות לחסוך העמלה המשולמת לסוכן. עם זאת, בשל כוחן של חברות הביטוח, הלקוח אינו נהנה העיקרי, בלשון המעטה, מחסכון זה ומרבית הרווח נשאר בידי החברות.

המחירים שמציעים הסוכנים ו/או חברות הביטוח יכולים לנבוע ממאפייניו של הנכס (מיקום, סוג המיגונים, תביעות קודמות וכו') וכמובן, מיכולת המיקוח. ההצעות רבות, והמבוטח הבודד מתקשה לעיתים להשתלט על המידע הרב על מנת לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר בעבורו. מה הפתרון? לערוך השוואה בין סוכנים וחברות ביטוח למציאת הצעת ביטוח דירה המשתלמת ביותר בעבורך!

הקושי

– בעל הנכס נאלץ לדפדף במדריכי הטלפונים, אתרי האינטרנט ולתשאל מכרים בכדי לאתר מספרי הטלפון של סוכנים וחברות ביטוח מומלצים. עליו להתקשר ואז להמתין... לכשיענה ימסור פרטיו האישיים וימתין, שוב, להצעת המחיר.

תהליך קבלת הצעה ביטוח לדירה
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 

עליו לחזור על התהליך כמספר הצעות המחיר אותן הוא מעוניין לקבל. זוהי משימה מתישה הצורכת זמן יקר. נכון, לכולנו יש את הסוכן השכונתי או המשפחתי, אבל האם הפוליסה שלו היא המשתלמת ביותר? וכמה אתה מוכן לשלם בעבור שמירת הקשר עימו?

איפה אנו נכנסים לתמונה?

מקיף מסייעת במשימת החיפוש. מקיף חוסכת עבורך זמן יקר, הן במסירת הפרטים פעם אחר פעם לסוכנים השונים והן בהמתנה למענה האנושי במספרי הטלפון של חברות / סוכנויות הביטוח. מקיף מעבירה פרטיך לארבע חברות ו/או סוכנויות ביטוח מובילות אשר יצרו עימך קשר טלפוני ויתנו הצעת מחיר, הכל בהתאם למאפיינים שציינת בטופס. עתה, כל שנותר לך, הוא לבחור מבין עד לארבע ההצעות, את זו המשתלמת ביותר בעבורך. כמובן, הכול בהתאם לרצונך, ואינך מחויב למי מהחברות או הסוכנים.

איך מקבלים הצעות ביטוח ? בקלות!

כל שעליך לעשות הוא למלא טופס פשוט וקצר, בחינם וללא כל התחייבות מצידך. עתה, עליך להמתין להצעות המחיר עבור פוליסת ביטוח דירה של חברות וסוכנויות הביטוח. שימו לב - אתר מקיף מעניק שירות זה לגולשיו בחינם וללא התחייבות. מלאו את הטופס המצורף וקבלו הצעות מחיר עבור ביטוח דירה ממבטחים מורשים עוד היום. זכרו לערוך השוואה ולא לרכוש את הביטוח הראשון שמצעיים לכם - בידקו תערפים, כיסויים ותנאים ורק לאחר שיהיה בידכם את כל המידע הרלוונטי - בצעו החלטה שקולה ונבונה.

   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
קבלו עד ארבע הצעות מחיר לביטוח דירתכם על מנת לערוך השוואה באופן הטוב ביותר.
תהליך קבלת הצעה ביטוח לדירה