-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח בית צמוד קרקע

ביטוח בית צמוד קרקע, בית פרטי, קוטג' או כל בית שאין לו כניסה משותפות דרך חדר מדרגות משותף והוא בנוי ישירות על הקרקע או על עמודים מורכב משתי פוליסות ביטוח אשר משלימות את הכיסוי הכולל להגנת הבית ותכולתו: ביטוח מבנה ופוליסת ביטוח תכולה.

בעל הבית המבוטח ראשי לבחור רק את אחד מהכיסויים ובנוסף להסיר או להוסיף כיסויים ביטוחיים או שירותים שונים מפוליסת הביטוח כמו (ביטוח לרעידת אדמה, שירות תיקוני צנרת, שירות לניכוי שטחים וכו'). בעל הבית ראשי לבחור לרכוש את הפוליסות עבור ביטוח בית צמוד קרקע בשתי חברות ביטוח שונות ואף באמצעות שני סוכני ביטוח שונים אם כי הדבר אינו מומלץ.

בית צמוד קרקע מעצם הימצאותו על הקרקע הינו יעד נוח לפריצות, אין צורך לתפס וכל הפתחים כמו חלונות ניתן להיכנס ישירות מהקרקע. חברת הביטוח בוחנת את הסיכון לפריצה לנכס ובהתאם מחשבות על גובה הפרמיה לביטוח ביטוח ואת דירות המיגון.

ולכן עבור ביטוח בית צמוד קרקע תגבה חברת הביטוח פרמיה גבוהה יותר מאשר דירה בקומה רביעית בבניין רב קומות. לגבי המיגונים, חברת הביטוח בוחנת באופן סטטיסטי את הסיכון לפריצה באותה שכונה ובהתאם מגדירה את המיגונים.

מהם המיגונים שחברת הביטוח עשויה לדרוש עבור ביטוח בית צמוד קרקע?1. סורגים על החלונות
2. אזקה על כל הפתחים וחישני תזוזה בתוך הבית.
3. חיבור למוקד שמירה אשר מפעיל סיירים.

באיזה חברת ביטוח לבטח?

אתר מקיף אינו ממליץ היכן לרכוש את פוליסת הביטוח. אתר מקיף מעמיד לרשותך את האפשרות לקבל הצעות אטרקטיביות ובכל לסייע לך לערוך השוואת מחירים לביטוח בית צמוד קרקע. לצורך כל עליך למלא באופן מדוויק טופס הצעה וארבע סוכני ביטוח או חברות ביטוח יחזרו אליך עם הצעת ביטוח דירה מותאמת לאופי הדירה שלך.

ביטוח בית צמוד קרקע
 

טופס הצעה עבור ביטוח בית קרקע

 
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
בתים צמודי קרקע מועדים לפריצות וגניבות. עובדה זו משפיעה על גובה הפרמיה .
ביטוח בית צמוד קרקע