-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

עריכת בדק בית לפני רכישת דירה

בין אם אתה אדם פרטי, ובין אם בעל עסק, הרי שבמועד רכישת דירה יש לא מעט התלבטויות להכריע ביניהן. עריכת בדק בית לפני רכישת דירה מהווה כלי אומדן לשאלה האם לרכוש את הדירה, לשם השקעה או לצורך מגורים, אם בכלל.

עד לא מזמן עריכת בדק בית או בדיקת מבנים טרם רכישת דירה היו פריבילגיה למי שידו משגת בלבד. אלא שהיום נחשבת בדיקה שכזו לעניין של שגרה, אם השקעתם כל כך הרבה כסף וזמן בחיפוש אחר בית החלומות שלכם, עליו תשלמו, סביר להניח, עד שארית חייכם, הרי שאין סיבה שלא תקדישו עוד סכום צנוע עבור בדיקה שתספק לכם תחושת אחריות ובטחון.

בדיקת מבנים בצורה מקיפה תורמת להחלטה האם לרכוש את הנכס, לאור המגבלות שנמצאו על ידי גורם מקצועי המוסמך לערוך בדק בית. כמו כן, לאחר שהתגלו אי אילו ליקויים, ובמידה ובכל זאת תראו לנכון לרכוש את הדירה, תוכלו להוריד את מחיר הנכס, ולוודא שבעל הבית או קבלן הדירה יישא בעלויות לתיקון- מה שלא ניתן לשער שיקרה לאחר רכישת הדירה.

לא פחות חשוב מכך, בדק בית מהווה תעודת אמינות ואחריות עבור ביטוח דירה או מבנה, היות ובבדיקה זו מבקשים למצוא ליקויי בנייה, עמידות בפני רעידות אדמה, נזילות ופגעי צנרת, דליפות גז מסוג ראדון, וכיוצא בזה. בדרך כלל יימצאו ליקויים שרק אנשי מקצוע ייעודיים יוכלו להבחין בהם, כאשר כל בדיקה תקפה לשנה בלבד, ורצוי לערוך בדק בית באופן תדיר, גם אם מדובר בדירה חדשה, ובמיוחד לקראת ו החורף.

 

 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
כיום ניתן למצוא באמצעות האינטרנט מספר רב של מהנדסי בניין או עורכי בדק בית מוסמכים, שישמחו להעניק לכם את השירות בתשלום הוגן לכל נפש. חשוב לוודא כי הגורם אכן מוסמך לבדיקה מעין זו, שתכריע בהחלטתכם לפני רכישת דירה כזו או אחרת.
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
בדק בית עבור דירה שנמכרת מידי קבלן עשוי להוזיל את מחיר הדירה, גם אם מדובר במבנה חדיש ויוקרתי.
ביטוח דירה חדשה