-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהו ביטוח דירה ריקה

במאמר זה נסביר מהו ביטוח דירה ריקה, אלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה (דמי ביטוח). רובנו עובדים שנים ארוכות בכדי שנוכל לחסוך מספיק כסף לרכוש דירה משלנו – אנו נאלצים לקחת משכנצא מהבנק ולעיתים הלוואה מההורים בכדי שנוכל לבצע רכישה גדולה זו.

כיוון שמדובר בהוצאה כספית משמעותית, עלינו לנסות ולהגן על הנכס שזה עתה רכשנו עד כמה שרק ניתן. אחת הדרכים לשמור על ההשקעה הכספית שלנו היא באמצעות רכישת פוליסת ביטוח דירה.

פוליסת ביטוח דירה מורכבת משני ביטוחים שונים והן ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ניתן לרכוש את שני הבטוחים ביחד או רק ביטוח אחד בהתאם לצורך.

ביטוח מבנה מעניק כיסוי אך ורק עבור מבנה הנכס המבוטח (קירות, חלונות ודלתות) ואני מעניק כיסוי בעבור חלקים הנמצאים מחוץ למבנה (דוגמת בריכה, מזרקה, גינה, חממה וכו') ובכדי לשלב כיסויים אלו בפוליסה יש לרכוש הרחבות המסגרת כתבי שירות.

ביטוח תכולה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לתכולת המבנה המבוטח, דוגמת מוצרי חשמל, איזרים שונים, ביגוד, ריהוט, מנורות וכדומה. שימו לב כי ביטוח זה אינו מכסה חפצים יקרי ערך ותכשיטים ובכדי לכלול גם אותם בפוליסה יש צורך בכתבי שירות.

מהו ביטוח דירה ריקה?

ביטוח דירה ריקה זהה במהותו לביטוח מבנה. כיוון שמדובר בדירה ריקה אין סיבה לרכוש ביטוח תכולה.

מהו ביטוח דירה ריקה
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
במקרה הזה ביטוח מבנה יספיק בהחלט כיוון שהוא מעניק כיסוי עבור מבנה הנכס על כל חלקיו. כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח דירה ריקה? הפרמיה מחושבת ע"י שמאי מטעם חברת הביטוח. השמאי יבדוק את הדירה ויחליט מה שווי הנכס התאם למחירו, מיקומו, גיל הנכס, מצבו והאם מותקנים בו מיגונים שונים.

ככל שמדובר בנכס ישן (בעל צנרת בעייתית לדוגמה) וחסר מיגונים (אזעקה, סורגים, גלאי עשן וכו') יאלץ בעל הנכס לשלם פרמיה יקרה יותר. בכדי לרכוש את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם, כדאי לערוך השוואת מחירים מקיפה.

ניתן לערוך השוואת מחירים באמצעות האינטרנט, באופן קל ופשוט. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר המאפשר קבלת הצעות מחיר, דוגמת אתר זה, ולמלא את הטופס המצורף - ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום, בחינם וללא התחייבות.
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
גם אם הדירה אינה מאוכלסת רצוי ביותר לרכוש פוליסה שתכסה מפני פריצה, ונדליזם, או כל נזק אפשרי.
ביטוח דירה