-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח דירה כיסוי לצד ג

נניח שפרצה שריפה בתוך דירה אשר בבעלותך השריפה התפשטה וגרמה נזק למבנה הדירה הסמוכה ולתכולה. לבעל הדירה שבה פרצה השריפה יש פוליסת ביטוח לדירה וחברת הביטוח שלו תפצה אותו עבור הנזק בגובה השבת הדירה למצבה הקודם.

גם הדירה השנייה אשר גם היא נפגעה מהאש זקוקה לתיקון במידה והדירה הייתה מבוטחת חברת הביטוח תפצה את בעל הדירה עבור הנזק שנגרם לאחר מכן תצא לחפש את האשמים. במידה והאש פרצה בדירה הראשונה כתוצאה מרשלנות או מכל סיבה אחרת באופן ישיר על ידי הדייר בדירה או מי מבעליה.

חברת הביטוח דרשו מבעלי הדירה הראשונה לשלם עבור תיקון הנזק בדירה השנייה. הנזק לדירה שנייה הינו נזק לצד שלישי או בכינוי המקובל נזק לצד ג'. פוליסת ביטוח דירה מכילה כיסוי צג ג' עד גובה פיצוי נקוב ולכן חברת הביטוח של הדירה הראשונה תשלום לשניה עבור הפיצוי בגין הנזק שנגרם לצד ג'.

מה חשוב לבדוק?

חשוב לשים לב לגובה הפיצוי לצד ג'. מאחר ודירה שלמה יכולה להינזק או אפילו בניין רב קומות להישרף ולו כתוצאה מקצר חשמלי נדרש סכום פיצוי גבוה.

רוב השרפות אינן נגרמות ברשלנות אבל יש נטייה בחרות הביטוח לחפש את האשמים ועל מנת שהאזרח יהיה מוגן מתביעות סרק וביזבוז משאבים על סעד משפטי חשוב לוודא קיומו של סעייף זה בפוליסת הביטוח.

אתר האינטרנט מקיף מסייע לך בחיפוש הצעה אטרקטיבית עבור ביטוח דירה כל שעליך לעשות הוא למלא טופס הצעה פשוט וסוכני ביטוח יצרו עמך קשר טלפוני ויפרטו את הצעת הביטוח המותאמת לצרכיך.

ביטוח דירה כיסוי לצד ג
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
ביטוח דירה לצד שלישי נחוץ במיוחד למי גר בשכנות, או לדירה בבניין מגורים משותף.
ביטוח דירה כיסוי לצד ג