-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

חשיבות השוואת מחירי ביטוח דירה

קריטריונים לקביעת מחיר פוליסת ביטוח דירה

לקבלת הצעת מחיר עבור ביטוח דירה עליך למסור פרטים לגבי סוג הנכס ומאפייני בעליו. אילו פרטים חשובים לחברת הביטוח? סוג הנכס (בית דירות, דירת קרקע, איזו קומה), מיקום גיאוגרפי, קיימים אזורים המועדים יותר לפורענות, מיגון הדירה (אזעקה, פלדלת, סורגים וכו').

בנוסף, עשויה לקחת בחשבון חברת הביטוח את מאפייני בעל הנכס, כגון: גיל, מין, ותביעות ביטוח קודמות. על פי הנתונים שהועברו נקבע תעריף פוליסת ביטוח הדירה. התעריף עשוי, לרוב, להיות שונה בין חברה / סוכנות אחת לבין אחרת. לכן, חשוב להשוות מחירים.

חשיבות השוואת מחירי ביטוח דירה

למרות שמודעות הצרכנים לגבי הצורך בהשוואת מחירים, בטרם רכישת ביטוח דירה עולה, עדיין יש כאלו שלא הפנימו את חשיבותה של השוואת ביטוח דירה. סקר מחירים מעמיק לפני רכישת פוליסת ביטוח לדירה מול חברות ביטוח וסוכני ביטוח יכול להוזיל את ההוצאה במאות שקלים בשנה.

עם זאת, חשוב לציין, כי סקר השוואת מחירים אינו תמיד מבטיח את הפוליסה הטובה ביותר. מלבד מחיר פוליסת ביטוח הדירה, יש להשוות גם את גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תביעה, האם הפוליסה כוללת תוספת של כיסוי בעת רעידת אדמה, חבות מעבידים (עבור עובדי משק בית), תיקוני צנרת ועוד כיסויים ותנאים שונים בפוליסה וכיצד, אם בכלל, הם מופיעים בהצעה מתחרה. לפיכך, יש לשים לב ולבחון כל פוליסה לפרטיה ולהשוות בין התנאים והכיסויים של פוליסות ביטוח דירה מתחרות.

חשיבות השוואת מחירי ביטוח דירה
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 

השתדלו לא ללכת שבי אחר פוליסה במחיר זול במיוחד, לעיתים ההוזלה בפרמיה מגיעה על חשבון הפוליסה. באמצעות השוואת מחירים תוכלו לבדוק כי הפוליסה אכן מכילה את כל הכיסויים הדרושים לכם. אחת הדרכים הנוחות ביותר לערוך השוואת מחירים היא באמצעות האינטרנט, אשר מאפשר לכם גישה נוחה לכל המידע הרלוונטי בלחיצת כפתור.

לסיכום, עליך להשוות! לבדוק מגוון הצעות לביטוח דירה לנסות ולקבל הצעות ממגוון מבטחים שונים, הן מחברות ביטוח ישיר כגון ביטוח ישיר, AIG, שירביט ואישי ישיר והן מסוכנים עצמאים העובדים עם מגוון חברות ביטוח כגון : מנורה, כלל, מגדל, שומרה, הראל ועוד. כאמור, שימו לב, יש חשיבות לבדוק הצעות ביטוח, לא רק את השורה התחתונה - המחיר. אם יש שוני במחיר נסו להבין מה הגורם לשוני בין חברה אחת לבין אחרת. אתר מקיף מאפשר לכם לערוך השוואת מחיר ולקבל 4 הצעות עבור ביטוח דירה - בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס המצורף ונציגי החברות המובילות וסוכנויות הביטוח המורשות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
השוו את מחירי הפוליסה המוצעת לכם בין ארבע עד חמש סוכנויות ביטוח שונות בלבד, כדי להימנע מעומס מידע.
חשיבות השוואת מחירי ביטוח דירה