אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

כלל חברה לביטוח

כלל החזקות עסקי ביטוח בע"מ הינה קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל, המציעה מגוון שירותים ומוצרים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. הקבוצה מנהלת נכסים הנאמדים ביותר מ- 130 מיליארד שקלים.

מיזוגים ורכישות חברות ונכסים פיננסיים העניקו לכלל חוסן פיננסי שאין שני לו, נתח שוק ניכר ותחומי פעילות נרחבים. בבעלות הקבוצה חברות וסוכנויות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות מחקר, כמו גם חברות ניהול נכסים פיננסיים.

לכלל סניפים בכל הארץ והיא מעסיקה למעלה מ-4,000 עובדים. בנוסף, 2,000 סוכנים וברוקרים עובדים עם הקבוצה. מניות כלל נסחרות בבורסה לניירות ערך של תל אביב ומוחזקות על ידי: איי.די.בי - 55% - הארגון העסקי הגדול והמשפיע ביותר בישראל בנק הפועלים - 10% - הבנק הגדול במדינה הציבור - 35%

נכון לדצמבר 2007, עמד הון בעלי המניות על סך 3.6 מיליארד שקלים. כלל החזקות עסקי ביטוח בע"מ מדורגת AA ע"י חברת מעלות, חברת בת של Standard & Poor's בישראל. חברת כלל ביטוח מדורגת Aa1 על ידי חברת מידרוג, נציגה של Moody's בישראל

כלל שואפת לשמור על רמת איכותם הגבוהה של עובדיה וסוכניה, הידועים בגישתם החדשנית ובמחויבותם לספק מענה אישי מיטבי בהתאם לצרכיהם הייחודיים של לקוחותיה, ואף מעבר לכך. הקבוצה שמה לה למטרה לספק מגוון פתרונות איכותיים ועכשוויים מן השורה הראשונה ולהבטיח ולבטח את עתיד לקוחותיה – בין אם מדובר בחברות גדולות או בלקוחות פרטיים, מקומיים או בינלאומיים.

לאתר החברה : כלל חברה לביטוחחברות ביטוח נוספות:
 
קבל 4 הצעות ביטוח עבור:
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח אופנוע
ביטוח בריאות
 
פוליסות ביטוח
ביטוח דירה
ביטוח חיים
ביטוח אופנועים
 
כלים נוספים
חברות ביטוח משכנתא
סוכן ביטוח