אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

סקירת ביטוח הבריאות של קופות החולים

החל משנת 1995 כל אחד מתושבי הארץ מחויב להיות מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי בקופות החולים השונות, כאשר המטרה היא לספק עזרה וטיפול רפואי לכל נזקק. כיום מציעות כל הקופות ביטוחי בריאות פרטיים, על מנת לתת מענה לטיפולים רפואיים, שאינם כלולים במסגרת הביטוח הממלכתי. מה מציעה כל קופה?

ביטוח בריאות של מכבי

"ביטוח מגן זהב" של מכבי כולל כיסויים בגין ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות וסל הריון במינימום השתתפות עצמית. הנחות בטיפולים משלימים, תרופות שאינן נכללות בסל התרופות, וכן, הנחות בטיפולי השיניים. עלויות הפוליסה המשלימה תלויות בגיל המבוטח, ועולה בהדרגה בקבוצות גיל, לפי הסיכונים הכרוכים בטיפול באדם מבוגר יותר, ובכפוף למדד לצרכן. בנוסף, למכבי פוליסת ביטוח סיעודי, המוצעת לחברי הקופה המצטרפים עד גיל 70.

ביטוח מושלם של כללית

קופת חולים כללית מציעה למבוטחים תוכנית ביטוח משלימה, המכסה מגוון טיפולים שאינם במסגרת חוק הבריאות הממלכתי. התכנית מותאמת לפי קבוצות גיל ומגזרים, החל מכללית מושלם לילדים, וכלה במושלם לגיל הזהב. קיימים מסלולים הכרוכים בתשלום נוסף, כגון מושלם פלטינום, וגם מושלם זהב. בדומה לקופת החולים המתחרה, מכבי, גם כללית גובים מחיר משתנה לפי גיל. זאת ועוד, גם כללית מוכרת פוליסת ביטוח סיעודי, באמצעות חברת הביטוח דקלה, המכונה "סיעודי מושלם פלוס".

ביטוח בריאות של מאוחדת

קופת חולים מאוחדת משווקת את תכנית השירותים המקיפה שלה תחת השם: "מאוחדת שיא". לתכנית בפרמיה מוזלת, אך הפחות מקיפה, קוראים "מאוחדת עדיף". כמו כן מפעילה הקופה פוליסות ייעודיות לבני גיל הזהב מאפשרות טיפול סיעודי ומסגרת ביטוחית מתאימה.

ביטוח משלים לאומית

"לאומית זהב" היא פוליסת ביטוח בריאות משלימה המאפשרת כיסויי טיפולים שאינם כלולים בסל הבריאות, כמו גם בחירת המומחים והרופאים שיתנו טיפול למבוטח. את הביטוח הסיעודי משווקת הקופה באמצעות חברת הביטוח כלל.

 

סקירת ביטוח הבריאות של קופות החולים
 

טופס הצעה עבור ביטוח בריאות

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
 
חדשות ביטוח בריאות
  • סקירת ביטוחי בריאות בחברות הביטוח הישירות
  •