אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לתאילנד

מחפשים ביטוח נסיעות לתאילנד?

נוסעים לחופשה בחופי התכלת ובחולות הלבנים של תאילנד? מתכוננים לצלול בקו טאו? לבקר בקופיפי, פוקט, קוסמוי וקופנגן? או שיש לכם פגישה עיסקית בבנגקוק? לכל נסיעה שהי, בין אם לטיול תרמילאים, לחופשה נעימה או לנסיעת עסקים רצוי לרכוש ביטוח נסיעות לתאילנד.

השוואת ביטוח נסיעות לתאילנד

מדוע כדאי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לתאילנד?

על אף שישראלים רבים פוקדים את תאילנד מידי חודש, מדובר במדינה רחוקה מישראל, ובעת השהות בה מוטב שתרגישו בטוחים לעשות חיים. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה עבור טיפולים רפואים במדיה ונדרשים, בעת השהות nחוץ לארץ. ביטוח נסיעות לחו"ל כולל פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל, פוליסת כבודה, ביטוח טיסה, ולפי הצורך ניתן לרכוש פוליסת ביטוח תרמילאם. מחיר הביטוח הינו יומי, וניתן לרוכש ביטוח לארצות שונות בהן מבקרים.

התאמת פוליסת ביטוח נסיעות לתאילנד

אופיה של הטיסה ומטרותיה משפיע על מחירה. משום כך יש לבדוק כי פוליסת ביטוח נסיעות לתאילנד, אותה רוכשים מכסה עבור הסיכונים אשר יש להתגונן מפניהם.

ערכו השוואת מחירים עבור פוליסת ביטוח נסיעות תאילנדטריה

מומלץ לערוך השוואת מחירים לפוליסת ביטוח נסיעות לתאילנד. השוואה זו מתבקשת משום ששוק הביטוח הינו שוק תחרותי מאוד, ובכדי לדעת מהן ההצעות ההולמות בשוק, יש לעוך השוואה מקיפה ולהחליט אם פוליסת הביטוח הנרכשת היא המתאימה ביותר עבורכם. זמן קצר לאחר מילוי הפרטים הרלוונטים בטופס הצעת הביטוח, נציגי חברות ביטוח נטבילות ישובו אליכם ישירות לטלפון עם הצעות אטרקטיביות עבור ביטוח נסיעות לתאילנד.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לתאילנד

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לתאילנד