אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות להודו

מחפשים ביטוח נסיעות להודו?

הודו היא אחת המדינות הכי מטויילות על ידי ישראלים. נופים מרהיבים, אווירה קסומה וקצב חיים אחר לחלוטין מהחיים בישראל. עם זאת, הטייל הישראלי יכול להתמצא בקלות בהודו ולמצוא את עצמו בארץ זרה מוקף עלי ידיי ישראלים רבים. אך יש לזכור כי בהודו ישנה חשיפה גבוהה למחלות רבות ולכן כדאי וחשוב לרכוש ביטוח נסיעות להודו לפני שמגיעים לניו דלהי, מומבאי, גואה ומקומות נוספים.

השוואת ביטוח נסיעות להודו

עבור מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח המורכב ממספר פוליסות בהתאם לאופיו של טיולכם. הפוליסה הנפוצה ביותר הינה פוליסת ביטוח בריאות. פוליסה זו מכסה עבור טיפולים ובדיוק רפואיות והביטו מפנה אתכם במקרה הצורך למוקד הרפואי הקרוב ביותר למקום הימצואתכם. ניתן להוסיף פוליסות נוספות כגון ביטוח כבודה, במידה ומטענכם הינו מעטן יקר ערך. המטיילים בהודו יכולים לברר עבור ביטוח תרמילאים בחו"ל, ולבדוק כי תנאי הפוליסה מותאמים לצרכי הטיול.

איפה רוכשים ביטוח נסיעות להודו?

ביטוח נסיעות להודו ניתן לרכוש בקופת החולים המבטחת אתכם, באמצעות חברת האשראי שלכם, או באמצעות חברות ביטוח. יש לבחון את גובה העמלות והעליות והאם פוליסת הביטוח המוצעת מכסה עבור כל הצרכים שבטיול שכזה. בשל ההיצע הרב מומלץ לערוך השוואת מחירים בין ההצעות השונות עבור פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל.

ערכו כבר עכשיו השוואת מחירים מקיפה עבור ביטוח נסיעות להודו

מלאו את הפרטים האישים בטופס המופיע באתר ותוך זמן קצר נציגי שירות מחברות ביטוח מובילות יחזרו אליכם עם הצעות מחר אטרקטיביות. השוו וביחרו בהצעה המתאימה ביותר עבור ביטוח נסיעות להודו הכוללת את כל הכיסויים אליהם אולי תזדקקו בטיול. תעשו חיים.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות להודו

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות להודו