אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לסין

מחפשים ביטוח נסיעות לסין?

נוסעים לבייג'ינג? הונג קונג? שנגחאי? שיאון או טיבט? רוצים לצעוד על החומה הסינית? לחוות את אווירת התרבות המסורתית, לראות את המקדשים המרשימים, להסתובב בעיירות עתיקות? גם אם מדובר בנסיעה עיסקית. לפני שאתם טסים לארץ התא והאורז, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לסין.

השוואת ביטוח נסיעות לסין

מדוע כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בכדי שביקורכם בחוץ לארץ יעבור בשלום. ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח המורכב ממספר ביטוחים. הביטוח המרכזי לש פוליסה זו, הינו ביטוח בראיות לחו"ל. ביטוח בריאות לחו"ל מכסה עבור כל טיפול או סיוע רפואי לו תזדקקו מחוץ לגבולות ישראל. בנוסף ניתן להוסיף פוליסת ביטוח לתרמילאים, פוליסת ביטוח כבודה, ביטוח טיסה וביטוחים נוספים המותאים באופן אישי לפי צרכי הנוסע.

התאימו פוליסת ביטוח נסיעות לסין לפי אופייה של טיסתכם

בהתאם למטרותיה של הטיסה הקרבה, יתכן ויהיו סעיפים מסויימים בפוליסת ביטוח ננסיעות לסין שיתאימו ויתכן כאלה שלא יהיה לכם צורך בהם. על כן, לפני שתרכשו את הפוליסה בידקו כי הינה מכסה עבור הפעילויות הצפויות לכם במשך שהותכם בחו"ל.

השוו מחירים לפוליסת ביטוח נסיעות לסין

אתר מקיף, מציע לכם פלטפורמה נוחה לעריכת השוואה יעילה מהירה ומקיפה בין הצעות מחיר עבור ביטוח נסיעות לסין. כיצד? מלאו את הטופס המופיע באתר ותוך זמן קצר נציגי חברות ביטוח מובילות ישובו אליכם עם הצעות מחיר אטרקטיביות. שאלו את כל השאלות הנדרשות וביחרו בהצעה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לסין

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לסין