אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא למעשה תעודת הביטוח שלנו לכל מקרה שעשוי לקרות לנו בחו"ל. אם נפצענו או חלינו בחו"ל ואנו זקוקים לטיפול רפואי או קניית תרופות ניתן לשלם עליהם בעזרת הביטוח. במידה ולא עשינו ביטוח נסיעות, העלות של טיפול רפואי בחו"ל היא גדולה מאוד וסביר שלא נוכל להיעזר בה. כמו כן, במקרים שטיילנו באזורים מסוכנים והיה ויש צורך בחילוץ או פינוי אלו חלק מהדברים שמקנים הביטוחים. ביטוח נסיעות עוזר גם במקרה של מוות פתאומי שבו יש צורך להטיס את הגופה לארץ חס וחלילה. ביטוח נסיעות הוא חשוב מעין כמוהו ואין לזלזל בו גם אם אתם נוסעים לגיחה קצרה של שלושה ימים. זו הדרך שלכם לדאוג לביטחונכם האישי בזמן שהיה בארץ זרה

 

מהו ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות או בשמו המלא ביטוח נסיעות לחו"ל הוא סוג של ביטוח שמטרתו לבטח את הנוסעים בנושאים שונים כאשר הם יוצאים מגבולות ישראל. כאשר אנו בארץ יש לנו את ביטוחי הבריאות והחיים שעשינו לעצמנו באופן פרטי או שאנו משלמים עבורם כאזרחים בישראל. ביציאה לחו"ל ביטוחים אלו אינם תקפים ואנו צריכים לבטח את עצמנו באופן פרטי לתקופת הנסיעה.

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא למעשה תעודת הביטוח שלנו לכל מקרה שעשוי לקרות לנו בחו"ל. אם נפצענו או חלינו בחו"ל ואנו זקוקים לטיפול רפואי או קניית תרופות ניתן לשלם עליהם בעזרת הביטוח. במידה ולא עשינו ביטוח נסיעות, העלות של טיפול רפואי בחו"ל היא גדולה מאוד וסביר שלא נוכל להיעזר בה. כמו כן, במקרים שטיילנו באזורים מסוכנים והיה ויש צורך בחילוץ או פינוי אלו חלק מהדברים שמקנים הביטוחים. ביטוח נסיעות עוזר גם במקרה של מוות פתאומי שבו יש צורך להטיס את הגופה לארץ חס וחלילה. ביטוח נסיעות הוא חשוב מעין כמוהו ואין לזלזל בו גם אם אתם נוסעים לגיחה קצרה של שלושה ימים. זו הדרך שלכם לדאוג לביטחונכם האישי בזמן שהיה בארץ זרה.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות

 
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לארגנטינה