אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לאוסטרליה

מחפשים ביטוח נסיעות לאוסטרליה?

נוסעים ליבשת אוסטרליה הרחוקה? לראות קנגרואים, דובי קואלה, כלבי דינגו ולהינות מצלהיהם של האקליפסוטים המוכרים לנו מנופי הארץ? לפני שתצאו לטיסה הארוכה הזו, כדאי שתרכשו ביטוח נסיעות לאוסטרליה.

השוואת ביטוח נסיעות לאוסטרליה

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו שם כולל לפוליסות ביטוח החלות בעת שהותכם בחו"ל, ולעיתים אף מרגע יציאתכם לשדה התעופה. הפוליסה החשובה ביותר תחת ביטוח זה הינה פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל. פוליסה זו מכסה עבור כל בדיקה וטיפול רפואי הנדרשים בעת השהות בחו"ל. ישנה גם פוליסת ביטוח תרמילאים המותאמת לצרכיהם של המטיילים לתקופות ארוכות ברחבי העולם. ישנן פוליסות נוספות, אשר על פי מידת הצורך ניתן להוסיפן לביטוח הנסיעות לחול.

היכן רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לאוסטרליה?

פוליסת ביטוח נסיעות לאוסטרליה ניתן לרכוש אצל קופת החולים בה מבוטחים, אצל חברת האשראי או אצל חברות ביטוח שונות. הגופים מציעים מחירים שונים וכוללים פוליסות אחרות, על כן לפני רכישת הביטוח יש לערוך השוואה בין ההצעות הקיימות בשוק, כדי לודא כי התקבלה החלטה נכונה ושקולה.

מלאו טופס קצר וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות

מלאו את הטופס הקצר המופיע באתר וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות מנציגים טלפונים של חברות ביטוח מובילות. השוו את התנאים את העלויות ואתכל הפרמטרים שבדעתכם יש להשוות וביחרו בהצעה המותאמת ביותר עבורכם ועבור מסלול הטיול הצפוי.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לאוסטרליה

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לאוסטרליה