אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

כיצד מחושבת הפרמיה בפוליסת ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא נרכש במקביל ללקיחת משכנתא מהבנק במטרה לרכוש דירה. מבוטחים רבים שואלים את סוכני הביטוח כיצד מחושבת הפרמיה של הביטוח אשר מלווה אותן תקופה ארוכה מאוד מחייהם.

כיצד מחושבת הפרמיה בפוליסת ביטוח משכנתא?

הפרמיה עבור ביטוח משכנתא מחושבת שהתאם לשני הכיסויים הכלולים בה ולפי מאפייני ההנכס והאדם המבוטחים: הפרמיה בפוליסת ביטוח מבנה למשכנתא נקבעת בהתאם לשווי הנכס המבוטח או בהתאם ליתראת ההלוואה שנותרה בבנק כאשר הסכום המינימלי לא יכול להיות קטן מגובה המשכנתא שנלקחה.

הפרמיה עבור ביטוח חייים למשכנתא נקבעת בהתאם לרמת הסיכוי של המבוטח ומורכבת מגילו תחום עיסוקו והיסטוריה רפואית. גובה הפרמיה משתנה בהתאם למידת הסיכון הפוטנציאלי של המבוטח כך שאדם צעיר הנמצא בקו הבריאות ידרש לשלם פחות מאדם מבוגר, מעשן ועם היסטוריה של אשפוזים ומחלות. במידה ולמבוטח ישנן מחלות כרוניות מורכבות חברות ביטוי עשויה לסרב לבטחו או שתחריג את המצב הבריאותי ממקרה הפוליסה. חברת הביטוח מחשבת את הפרמיה בפוליסת ביטוח משכנתא עד למידת הכדאיות של החברה לבטח, במקרים מסויימים הסיכון מעצם הביטוח גבוה עבור מסטח מסויים אשר מסתמך על ההיסטוריה הסטטיסטית שלו.

כיצד מחושבת הפרמיה בפוליסת ביטוח משכנתא
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 

ניתן להוזיל את עלות הפרמיה בפוליסת ביטוח משכנתא ע"י עריכת השוואה מקיפה. באמצעות ביצוע השוואה תוכלו לודא כי תרכשו את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. זכרו לבדוק לא רק את עלות הפוליסות השונות, אלא גם את התנאים והכיסויים הכלולים בה.

   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
ייתכן ויחולו שינויים בתעריפי הפרמיה עבור פוליסת ביטוח המשכנתא לביתכם. חשוב להיות עם אצבע על הדופק, ולחשב כדאיות מעבר לחברה אחרת.
 
ביטוח משכנתא