אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

החלפת ביטוח משכנתא

האם ניתן להחליף ביטוח משכנתא כלומר לעבור לחברת או סוכן אחר? בהחלט כן, מבוטחים רבים רכשו בעבר ועדיין רוכשים פוליסת ביטוח משכנתא באמצעות בנק למשכנתאות, למעשה הבנק משמש כסוכנות ביטוח אשר משווקת פוליסות ביטוח משכנתא.

ניתן בכל שלב וללא הגבלה של מספר פעמים להחליף את פוליסת ביטוח למשכנתא שברשותכם, ניתן לעבור חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח. חשוב שתהיה חפיפה מלאה של תקופה הביטוח ולא יהיו ימים ללא ביטוח. סכום הביטוח חייב לכסות לפחות את יתרת ההלוואה לבנק בתוספת הריבית, זהו חלקו של ביטוח החיים בתוך ביטוח משכנתא.

כיצד מחליפים ביטוח משכנתא?

ראשית מאתרים פוליסת ביטוח חדשה אשר תנאיה טובים לפחות כמו הקודמת והמחיר זול יותר, אחרת אין כל טעם להחליף פוליסה. לאחר החתימה יש לקבוע את תאריך תחילת הביטוח ולדאוג לבטל את הפוליסה הקודמת, כפל ביטוח לא ישרת אתכם, לא תקבלו פיצוי כפול רק תשלמו כל. תדאגו בעצמכם לבטל את פוליסת הביטוח ולמרות הבטחות של המבטחת החדשה לעשות זאת עבורכם מומלץ כי תוודאו זאת בעצמכם. לבסוף חשוב לעדכן את הבנק למשכנתאות בו נלקחה ההלוואה כי הביטוח עבורה מבוצע במקום בחברה אחרת.

מתי לא להחליף את הביטוח

במידה וחל שינו במצבכם הבריאותי בדקו באופן ייסודי את כדאיות המעבר מאחר ואולי יהיה עליכם לעבור תהליך חיתומי שעשוי לייקר את הפוליסה

חשוב לעקוב אחר מבצעים והטבות בפוליסה על מנת שתוכלי לאתר פוליסת ביטוח משכנתא מתאימה להחלפה. חלק מהחברות מציאות כיסוי גם במקרה של אובדן כושר עבודה מוחלט ונכות לצמיתות באותה הפוליסה ואחרות משווקות פוליסות אלו בנפרד. או הנחה לתקופה מוגבלת.

החלפת ביטוח משכנתא

 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
גיליתם שאתם משלמים ביוקר? משהו השתנה במצבכם הכלכלי? אל תחששו לבחון החלפת הפוליסה או מעבר לחברה מתחרה.
 
החלפת ביטוח משכנתא