אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח המשכנתא שלך עדיין בבנק?

קיים פער מחירים גדול בין רכישת פוליסת ביטוח משכנתא בבנק לבין רכישה באמצעות חברת ביטוח ישירה או סוכן ביטוח. ככול המשכנתא גדולה ככך הפער גדל ועשוי להגיע לאלפי שקלים בנשה אשר משולמים סתם ועבור אותו הכיסוי לבנק למשכנתאות. יש עדיין לקוחות רבים שאינם מודעים לרפורמה בתחום ולכן הם לקוחות שבויים של הבנק.

בעבר שוק ביטוח משכנתאות במדינת ישראל לא היה פתוח לתחרות רק בנק למשכנתאות היה, בהתאם לקביעת הרגולטור ראשי למכור פוליסת ביטוח משכנתא. למעשה כל בעל משכנתא היה רוכש את פוליסת הביטוח בבנק בו נלקחה ההלוואה. הבנק משמש רק כמשווק של הביטוח, הביטוח עצמו מבוצע בכל מקרה בחברת ביטוח. הבנק רק גובה עמלה עבור מכירות הביטוח.

איך השוק עובד היום?

מרגע שבוטל האיסור על מכירת ביטוח משכנתא באופן ישיר על ידי חברות הביטוח הורגשה ירידת מחירים בתחום. חברות הביטוח הישירות (AIG, ביטוח ישיר, שירביט) פנו ישירות ללקוח ללא צורך בבנק במתווך.

אל החברות הישירות הצטרפו החברות המסורתיות (מגדל, הכשרת הישוב, הפניקס, כלל ) אשר מוכרות פוליסות ביטוח משכנתא באמצעות סוכני ביטוח. בשוק המשכנתאות אשר נשלט על ידי שחק אחד פועלים למשעה רוב חברות הביטוח. תהליך זה גרם לירידת מחירים משמעותית אשר עדיין נמשכת.

מה כדאי לי לעשות

כדאי מואד לקבל הצעה לביטוח משכנתא באמצעות חברת ביטוח / סוכן ביטוח ולערוך השוואת מחירים. ביחרו בהצעה המתלמת עבורכם והעבירות את פוליסת הביטוח מהבנק.

ביטוח משכנתא בבנק למשכנתאות

 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
קיימים מספר בנקים המציעים ביטוח משכנתא בתנאים מטיבים. אך כדאי לבחון גם הצעה מגוף חיצוני.
 
ביטוח משכנתא בבנק למשכנתאות