אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

האם קיימת הגבלת גיל בביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא מורכב מביטוח חיים, או בשפה המקצועית ביטוח ריסק, במידה ובעל המשכנתא נפטר חברת הביטוח משלמת עבורו את ההלוואה לבנק.

באופן טבעי ככול שגיל המבוטח בפוליסת ביטוח משכנתא עולה כך עולה הסיכוי למוות מסיבות טבעיות או בריאותיות, ולכן גם הפרמיה עולה. הרי לא הגיוני שחברת ביטוח תמכור ביטוח חיים למשכנתא עבור אדם בן 90.

על פי רוב חברות הביטוח מוכרות ביטוח משכנתא עד לגיל 75, והפרמיה עבור הפוליסה יקרה. סוכנות הביטוח איחוד ישיר מבית מגדל חברה לביטוח מבטחת בעלי משכנתאות עד גיל 85.

נושא של מגבלת גיל ביטוח משכנתא אינו עולה לכותרות מאחר ורוב הלווים הינם זוגות צעירים שפורעים את המשכנתא עד גיל 50. קיימת אוכלוסיה נוספת שרוכשת ביטוח משכנתא אלה הם משפחות שבבעלותם דירה אשר מעוניינים לרוכש דירה גדולה יותר אלה יגררו את המשכנתא הקיימת או יקחו משכנתא חדשה.

סוג אוכלוסיה זה של משפרי הדיור נמצאת בגילאים 40-60 במידה והם בריאים אין להם כל קושי לרכוש ביטוח משכנתא. בכל גיל עומדות לפני הלווה שלוש אפשרויות לרכוש ביטוח משכנתא:

  • באמצעות הבנק.
  • באמצעות חברת ביטוח ישירה
  • באמצעות סוכן ביטוח אשר משווק ביטוחים של חברות ביטוח מסורתיות.
איתור פוליסת ביטוח חיים למשכנתא הינה פשוטה יחסית רוב הפוליסות זהות והמקרה הביטוחי הוא ברור וחד משמעי. עיקר הבחירה נעשת בהתאם לעלות. ועל מנת שתוכלו לברר מהו המחיר הטוב ביותר עליכם לעשות סקר שוק.

האם קיימת הגבלת גיל בביטוח משכנתא
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
מחירי הפוליסה מושפעים מגיל המבוטח. הקפידו לבדוק מה אתם משלמים ואת הכדאיות של התשלום מול התמורה.
 
האם קיימת הגבלת גיל בביטוח משכנתא