אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא בחברת הביטוח שלמה

חברת הביטוח שלמה החלה בתחילת יוני 2009 לשווק באמצעות סוכני ביטוח פוליסות ביטוח משכנתא. זוהי למעשה פוליסת ביטוח למבנה ממושכן. על פי פרסומי חברת הביטוח שלמה, המחיר עבור פוליסת ביטוח משכנתא היה מאוד תחרותי ביחס לשוק היום. הפרמיה עבור דירה שערכה 300 אלף שקל יעלה 475 שקל לשנה. ביטוח דירה ששוויה 500 אלף שקל יעלה 731 שקל לשנה.

חברת הביטוח שלמה החלה לפעול בינואר 2009 בתחילה בתחום הרכב ובהמשך לתחום ביטוח דירות. אנו מציעים תמיד לערוך השוואה בין מספר סוכני ביטוח וחברות ביטוח ישירות - בידקו אלו תנאים מכילה הפוליסה והאם יש בה את כל הכיסויים להם אתם זקוקים. בנוסף, כדי לבדוק ולהשוות תעריפים ולא לבחור פוליסה רק בגלל המחיר הזול - תמיד תבדקו האם הביטוח באמת מעניק לכם את הכיסוי המקיף ביותר.

אתר מקיף מאפשר לכם לקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח משכנתא, בחינם ובלי התחייבות. מלאו את הטופס המצורף באתר זה ונציגי החברות המבטחות וסוכניות הביטוח המורשים ייצרו עמכם קשר עוד היום עבור ביטוח משכנתא.

מידע נוסף אודות שלמה חברה לביטוח.

ביטוח משכנתא בחברת הביטוח שלמה
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 
   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא אצל מיט6ב חברות הביטוח, ולא רק בבנק למשכנתאות. השוו מחירים ואת תנאי התשלום בטרם קבלת החלטה כזו או אחרת.
 
ביטוח משכנתא בחברת הביטוח שלמה